Galatasaray'da gelmiş geçmiş en sevdiğiniz futbolcu kim?

Benim tartışmasız Taçsız Kral Metin Oktay. Gelmez daha onun gibisi..

Metin Oktay: fenerbahçe 20 bin, adalet bir yıl için 10 bin lira transfer ücreti teklif ederken, ben galatasaray ile yıllığına 8 bin liraya anlaşma yağptığım gün mutluluktan uçuyordum.

Metin Oktay: "Bence Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır!"Galatasaray işte bunun için tercih edilir ve bunun için her zaman Galatasaraylılığımla gurur duyarım.”

0|0
8|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• George Hagi

0|0
    0|0
  • sabri reyiz

0|2
    0|0
  • George Hagi 10 numara

0|1
    0|0
  • Kaleci hayrettin.

0|1
    1|0
  • 6 kasım günü oynana maçta kalenizi koruyan adamı çok seviyorum.. adını biliosun sen?

0|2
    1|3
  • hayrettin.. sadece benim değil tüm fener taraftarlarının gönlünde özel bir yeri vardır.

0|1
    1|0
    • :D bi galatasaraylı olarak , okumaktan keyif aldığım bi yorumdu :D

• hani penaltıyla şampiyonluk kazandıran futbolcu vardı ya birkaç sezon işte onu seviyorum neydi ismi ya? hmm dur bi dk ya nerden bileyim çoğu öyleydi zaten aralarından seçim yapmak zor hepsi pırlanta oyuncu.

0|0
    0|0
  • george hagı ve tafarel

0|1
    0|0
  • Bülent Korkmaz'ı unutma.Büyük kaptanı.Hayatı boyunca sadece Galatasaray forması giymiş ve futbolu bırakana kadar gücünün yettiği kadar,hırsla,azimle o formaya hizmet etmiştir.

UEFA kupası finalindeki omzu bandajlı hali hala gözlerimin önünde..

0|0
    0|0
    • Hepsi aslan parcasi tabi ki

• Ben Bülent Korkmaz'ın Metin Oktay'dan daha değersiz veya daha az Galatasaraylı olduğunu düşünmüyorum.Metin Oktay bir golcüydü.Zamanının en popüler futbolcusuydu,hatta Ajda Pekkanla oynadığı bir filmi bile var.Sonra sadece Galatasaray'da oynamadı,İtalya'da Palermo'da oynadı 1 sene.Bence biraz da o yüzden Metin Oktay daha çok ön planda.Ama dediğin gibi hepsi birer aslan parçası.O büyük futbolcuların hiçbirini diğerinden ayıramayız bence..

• hagi taffarel hakan şükür

0|0
    0|0
  • tabikide başta metin oktay sonra Hagi

0|1
    0|0
  • Metin Oktay baş tacıdır;) Hayatımda bir kerede olsa izlemek isterdim;)

1-Metin Oktay

2-Hakan Şükür

3-Hagi

0|0
    0|0
  • Hagi , Hakan Şükür , Taffarel , Bülent Korkmaz ve Selçuk İnan ... Adamsınız adam ;)

0|0
    0|0
  • Kardeşim benim.

ASLAN'ım benim !

0|0
    0|0
  • Tabikide Gökmen Özdenak .d.d.d.d

0|0
    0|0
  • Hakan şükür , arda turan ,tafarel ,mondragon , song ,

0|0
    0|0
  • Hakan Şükür

0|0
    0|0
  • Metin Oktay efsanedir tabi,yeri doldurulamaz.Son 20 yıl içinde ise ben Hakan Şükür derim.

0|0
    0|0
    • Hakan sukurde iyidir :)) hakan sukurrrr gooolll anansu bir insana anca boyle yakisirdi

• HAGI gelmiş geçmiş en kral futbolcu!

0|0
    0|0
  • hakan şükür

0|0
    0|0
  • yetenek anlamında lincoln karakter anlamnda bülent korkmaz

0|0
    0|0
  • tabiki Hagi

sonra Hakan Şükür

0|0
    0|0
  • sabrii sarıoğluu :)

0|0
    0|0
  • Ali Samiyen

0|0
    0|0
  • Hagi tafarel uğur tütüneker

0|0
    0|0
  • hagi iyi topcuydu

0|0
    0|0
  • Hakan Şükür tabi ki adam bizim cemaatten:D

0|0
    0|0
  • hagi tabiki.

0|0
    0|0
  • Florya Metin Oktay Tesisleri

0|0
    1|0
  • "Bizi sevenleri uzmeyelim baba. Bizi sevenlere ihanet etmeyelim..." -Metin Oktay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• küçük hakan(ünsalmıydı soy adını şedemedim) çok datluydu yaffu

1|0
    0|0
  • Hangi birini sayayım bilemedim.Şimdi hepsini yazmaya kalksam yer kalmaz.Ama son zamanlarda Muslera <3

0|0
    0|0
  • Hagi , Hakan Şükür , Arda Turan

0|0
    0|0
  • ben izlediğimi severim metin oktayı izleyemedim yaşımdan dolayı . ama hagi 10 numaraydı gerçekten :)

0|0
    0|0
    • Hagi iyi gerçekten evet ben Metin Oktay'ın sözlerine vuruldum ayrıca youtube dolu videosu var açıp izleyebilirsin. :)

• Benimde var Arda Turan, Selçuk İnan gibi.. Ne bileyim ruhları bir Metin Oktay etmez gibime geliyorr :))

• yaydıkları elektrik önemli tabi ben bir zamanlar emre belözoğluna da bayılırdım ama fenere gidince bi soğudum bi soğudum aklımda ne ismi ne cismi kaldı :) bazılarında hissedemiyosun o duyguyu

• Bir Fenerbahçeli olarak, Ben de Metin Oktay'ı seviyorum. O her şeyden önce ''insan''dı.

0|0
    0|0
  • Hepsi değerli benim için onlar benim biricik aslanlarım ama Metin Oktay ilk sırada

0|0
    0|0
  • Milan Baros

0|0
    0|0
  • Gs hepsi.

emreçolak birebir tanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...