Bir erkek gelip tam kapınızın yanında bir duvara boyayla bir şeyler yazsa ne hissedersiniz?

Kizlar Cevaplasın Lütfeeen :)

bi erkek gelip tam kapınızın yanında bi duvara boyayla bi şeyler yazsa höşunuza gider mi mesela : bir şans Ver : yada isminizin baş harflerini ne hissedersiniz Lütfen Samimi cevaplıyın bekliyorum Lütfen

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• 5-6 yıl önce her geçtiğim yola adımı şifreli harflerle yazan bi' kişi vardı. Itiraf ediyorum içten içe hoşuma gitmişti :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• lise dönemlerimde çok hoşuma gidiyordu böyle şeyler ama şimdi ne bilim değişik :D

1|2
    0|0
  • hahhah :çok nostaljık olur :) da hoşuma gitme durumu kişsine göre değişir

0|0
    0|0
  • Evime zarar vermiyorsa ve beni mahalleye reklam yapmayacak bir yere yazmissa hosuma giderdi :)) Sonucta beni dusunerek yazmis,taslara yazsin yine kiymet verirdim :)) ama bu durumun bir de tersi var,sinir oldugum,uzak durmasini istedigim bir kisilikse cok kizardim...

0|0
    0|0
  • yani boyayla yazı filan hoş değil bence.ben hoşlanmazdım öyle bişeyden.anarşik misin kardeş :D duvarları boyuyon :D not bırakmak daha mantıklıca

0|0
    0|0
    • Köy yerinde notu nereye burakıcam acaba ?

• hahaha.ne alaka ya köyle.ha köy ha ev.ne farkeder.ağaçların arasına bırakabilirsin.ne biliyim taşın altına koyarsın bişey yaparsın.onu da biz mi söylüyek

• daha romantik şeyler yapmalı :D

ama sormuşun madem evet olabilir :)

1|1
    0|0
  • boyayla değil bence kapımın önüne not bıraksa daha romantik

2|0
    0|0
  • Tanımamazlıktan gelirim, rezil olmak istemem.

0|0
    0|0
  • Bilmem hoş gibi:D ama utangaç erkekler daha çok ilgimi çekiyor nedense çok sevimlilerr

0|0
    0|0
    • bende utangaçım diye söyliyemiyorum yazıyorum

• ben köyde Yaşıyorum bunu yapmam imkansız başka bi şey söyle :D

• aa evet çevre tarafınedena hoş karşılanmaz farklı birsürü yöntem var telefonunu arkisinden felan öğren ordan notlar bırak belirli zamanlarda mutlaka onunda peşine düşecektir öyle açılırsın .s

• Gülerim , samimi değilim.

0|0
    0|0
  • So apaçi.

0|0
    0|0
  • ergenmisin oğlum ne duvarı boyuyon

erkek gibi kızın karşısına çık ne söylüceksen söyle

0|0
    0|0
  • gider ama duvarı boyamaya ne gerek var cama taş atsın ben çıkarım söylesin bana ne yazcaksa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O duvarları boyayanı yakalarsam aforoz ederim :D

0|0
    0|0
  • kız değilim ama eminim liseli derlerdi.

0|0
    0|0
  • kızı bilmemde panpa bizim duvarı boyayanı qörem!

0|0
    0|0
  • adamın aklını alırım aklını.. bi kız gelecek benim kapımın önündeki duvarı boyayacak haa pehh

0|0
    0|0
  • kesin rap, rep ne haltsa artık onu dinliyosundur kesin sen

0|0
    0|0
  • niye karşısındaki duvara değil. daha rahat görmez mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...