El ve ayak terlemesi... Bunun bir çözümü yok mu?

çocukluğumdan beri ellerim ve ayaklarım yaz kış çok terler.. defalarca doktara gittim ama hepsi aynı merhemi verdi ve hiç bir işe yaramadı.. özel hastanelerde tedavisi varmış ama o da beni aşar.. bunun başka bir çözümü olmalııııı...

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Çözümü var 1-2 aylık idare ediyo bir sonraki seans başlayana kadar. "Galvanoterapi" veya "iyontoforez tedavisi" olarak geçiyor ismi. Ben kullanıyorum. İl merkezlerindeki devlet hastanelerinde ve üniversite hastanelerinde var. Orada yapmak bedava. Ama aleti de satın alabilirsin hastaneye git gel zor gelirse diye. Şu siteye bakmanı tavsiye ederim link Bulunduğun çevredeki hastanelere sor veya sitelerine bakabilirsin Dermatoloji bölümlerinde galvanoterapi aleti var mıymış diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Özel hastanedeki tedavi Klipsli Ets ise ondan başka yolu yok bunun. Yaklaşık 2000 tl masrafı var. 1 günde kalkıyorsun ayağa. Çok basit bir operasyon

0|0
    0|0
    • ama cok sağlıklı olmadığı söyleniyor benim bir tanıdığım koltuk altı çok terlediğini için yaptırmıştı bunu ve çok pişmandı.

• abi tabir biraz kaba olacakta koltuk altından cıkmayan ter bu sefer başka yerlerinden cıkmaya baslamış mesela sırtından aşırı terlemeye başlamış, ayrıca koltuk altı sürekli kuru kaldığından deformasyon olmuş bana soylediği bu şekildeydi.

• evet haklısın. Koltuk altını komple kurutmak yanlış olur. Bildiğim kadarıyla bu ameliyatın ama aşırı terleyen bölgeleri kurutmak değil sadece normal çalışma seviyesinin üzerine çıkmasını engellemek ama dediğim gibi kişiden kişiye farklı tepkiler verebilir. Doktora danışmadan ameliyat olmamalı

• bulamazsın aynı sorun ablmada da var o bile cera bulamadı yanlız ellerin terleyice pudra kullan teri ve nemi alır

0|0
    0|0
  • hastanenin göğüs bölümüne başvur orası koltuk altından operasyon yaparak sinirleri bloke ediyorlar diye hatırlıyorum bende de aynı problem var bir zamanlar çok takmıştım ama artık takmıyorum.

0|0
    0|0
  • akupunktur terlemenin tedavisi..

0|0
    0|0
  • Bunun bir çözümü yok:

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• canım malesef ameliyat dısında bir caresi yok bunun. benim de öyle bir sorunum var ve doktora giitmistim. o da bana ' bunun bir cözümü yok malesef, benim oglumun elleri de cok terliyor ama ona da bisey yapamıyorum, sana terlemeyi kesmek için krem veririm ama bıraktıgın anda yine terlemeye baslarsın ' demişti. Ben de hic krem kullanmadım o yüzden. yani o ameliyata mahkum bir sorun bu malesef..

0|0
    0|0
    • :((

• üzülme canım insan birsüre sonra bununla yasamaya alısıyor zaten. ya da cok rahatsızsan o ameliyatı da ciddi ciddi düşün. Saglıklı olmadıgını söylemişler ama diğer taraftan ter bezlerinin fazla calısması da saglıklı degil bana göre.

• Aynn öyle cok kötü bisey ama çözüm bir elektrik veriyorlar ve bide amiliyat

Yükleniyor...