Attığınız linki ya da fotoğrafınızı çizip yayınlamak istiyorum

Çok kararsız kalıyorum ne çizsem ne çizsem diye.link atar mısın guzel resimler manzaralar portreler ya da kendi fotoğrafınız.. ama sıradan şeyler istemiyorum 2-3 tane seçicem. Bi de karakalemle mi akrilikle mi pastelle mi neyle çizeceğimi de yazın lütfen:)

Güncellemeler:
Soru içermiyor diye kaldırılmasın yaa:( bak Ks soruyom,en sevdiğiniz çizimler neler renkli mi karakalem mi :Ptüh :)

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Bende bir ara karakalem resimler çalışırdım sıkıldıkça. Eğer aran iyi ise ben yaşlı kızıldereli karakalem çalışması yapmayı düşünüyordum son olarak ama uzun süredir artık kurşun kalem elime almadım :) bu ulvi görevi sana bırakıyorum. işte link yüz hatları karakalem resimler için çok uygun. Yaptığında haberimiz olacak mı değerlendirme için?

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürlerr gerçekten guzel:) çizersem inşallah olacak :)

• bu olmasada diğerlerini bir ara profilinize yükleyin sonra bu sorunuzda güncelleme yaptığınızda biz görürüz.

• Peki tamam :)

• link karakalem olsun aynı resimdeki gibi olsun;)

0|0
    0|0
  • benim profilimdeki resim bir karakalem çalışması ile ciz ozaman karakalem çalışması ile yapılan resimleri severim

0|0
    0|0
  • bende karikatürünüzü çizebilirim...

0|0
    0|0
  • Ulan çaybahçesinde fotoğrafınızı çekebilirmiyim deyip -bizde mal gibi ünlü mü sandı diye düşünüp sevinip poz verdikten sonra-fotoğrafı verirken 20 tl deme sonra?

0|0
    0|0
    • Hahahha:D bizim masaya da bi kase kuruyemiş getirmişlerdi biz de garibanlar sevindik zaten öğrenciyiz para da yok neyse efem 3tane antep fıstığı yedik sonra löp diye 10tele hesaba.kuruşları saya saya yol aldık :)) neymiş türkiyede bedava selam bile verilmezmiş saygılar :)

• resimlerimdeki göz kırptığım fotoyu çizsene kara kalem :D

0|0
    0|0
    • Farklı pozlar istiyorum:)teşekkürler

• nerde yayınlican gız kendi fotomu koyuyorum gözünüz tipsiz görsün orijinal tipsiz hemde.

0|0
    0|0
  • bir göz at bakalım link

0|0
    0|0
    • Son fotoğraf en guzelii.hepsi sen misin evrim geçirmiş gibisin

• saçlarım kısayken,sakal bırakınca arkadaşlarım bile tanımıyor, uzatıp sakallrımı kesince herkes tanıyor hemen, uzatıp sakal bırakınca yine kimse tanımıyor öyle ilginç bir tipim var, babamın bulgar kodları sağolsun fena sarılmışlar 87 sonlarında :)

• :)Bence son fotodaki gibi devam:)

• aglayan cocuk yaz google resimlere ilk cikan resmi ciz..

0|0
    0|0
  • paintte çiz panpa. benim portemi çizebilen kör oluyormuş.

0|0
    0|0
  • beni çizer misin rica etsem al façamı aşağı :)

0|0
    0|0
  • benim profil fotomu? :)

0|0
    0|0
  • Çiz beni boya beni <3

0|0
    0|0
  • Amy Winehouse çiz. Hatta çizmişken gönderirsen masaüstü resmi ıkarak kullanırım. ;)

0|0
    0|0
  • En sevdiğim çizimler renkli.

0|0
    0|0
  • sen kalem ol bende kağııtt çizz benii yarim yarimm :D

0|0
    0|0
    • Karadenizli misun :)

• yok değilim ama kalem kağıt çizim deyince bu geldi aklıma :D

• :D

Kızlar Ne Diyor 3

• link bunu çiz bence akrilikle de çok hoş olabilir ama karakalem vazgeçilmezdir. Bu karakter janna bu arada leauge of legends isimli oyunda en sevdiklerimdendir. :)) google görsellerde aratabilirsin bu tarz bir şeyler çizmek istiyorsan farklı karakterler falan var :)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler :)

• Yok canım ne demek, çizdiğin olursa da yüklersen görmek isterim :)

• Kesinlikle:)

• 0|0
    0|0
    • Çok guzel harika :) teşekkürlerr

• beni ciz :D cok seviyorum karakalem cizimlerinii :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...