Bir gün karşılaşsanız ne yapardınız?

sevgilinizle ilerde hayatlarınızı başka insanlarla birleştirseniz ve bigün karşılaşsanız ne yapardınız ne hissederdiniz herşeyi bırak gel dese gidermiydiniz

0|0
20|21

En İyi Erkek Görüşü

• ben karşılaştım titrek seslerle merhabalaştık. onun içinde kopan fırtına ve benimki çok aşikardı fakat tokalaşırken bile sesimizde ki titremelerin hala devam ettiğini anladım ben onun gözüne baktım oda benim ikimizde aynı şeyi bekledik "gidelim hadi" bir yandan da gözlerimiz aslında şöyle diyordu "seni seven var ve sende onu seviyorsun, onu seven var ve o da onu seviyor olmaz saçmalamayın çocukluk yapmayın kimseye de birşey hissettirmeyin." zor bir durumdu. ama hoş bir heyecandı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 1995 te ünv de çıktığım kızla 17 yıl sonra ankara ya iş için gittiğimde telefon ile aradım Ankara da olduğumu söyledim Kızılay avm de buluştuk birer kahve içtik yarım saat kadar muhabbet ettik eki günlerden. Güzel bir duygu hala sevdiğini bilmek. Sevmese gelmezdi. Seviyeli olan bir aşk küllerinin içinde hala biraz sıcaklık kalmış kalanı da saygı ya dönüşmüş. Gel dese elbette bende giderim bu bambaşka bir duygu. İçinde cinsellik yada menfaat falan olmayan saf tertemiz bir duygu.

1|2
    0|0
  • hayır madem bir şekilde bitirmişiz... daha onu kurcalamaya gerek yok sağlıklıda olmaz... gitmem...

0|0
    0|0
  • Çok iyi biliyorum bunca yıldan sonra bile yine elim ayağım birbirine dolaşır kıpkırmızı olurum. Gel dese gitmem ama bu kaderin gelmişine geçmişine geldiğine gideceğine söverim. Benim hala hazmedemediğim çok şey var

0|0
    0|0
  • nerden tanıdım dıye soylenırdım yıne bırak gıtmeyı gözune bı yumruk atmak ısterdım kafasını duvara vurmak saclarını kesmek falan fılan işte

0|0
    0|0
  • çocuk yada liseli aşıklar durumunu geçmiş oluyoruz evlencen hayatınız değişcek sonra eski sevgilin çıkacak bırak gel öyle koly degıl o işler sonçta gençlikde olan şey gençlıkde kalır

0|0
    0|0

• Çok şaşırırım, belki bir garip hissederim o an ama gitmem. Yanımdaki insanı o kadar kolay bırakamam, bırakmamalıyım.

0|0
    0|0
  • ıssız adam daki işe benzemiomuş..koşup sarılamıyorsun...50 metre kala birbirimizi gördük ve 50 metre gözlerimizi birbirimizden ayırmadık..sonra da gittik...

Yani hiçbişe yapamadım...

0|0
    0|0
  • napacam kasımpaşa der geçerim umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Peki ya her ikiside çocuk sahibi olmuşsa ne olacak.?

0|0
    0|0
  • Hanım hanııııııımm! Çocukları komşuya bırakmaya benzemez bu iş..

0|0
    0|0
  • Evliysem giderimde evli değilsem zaten vardır 3 5 tane daha gerek yok :D

0|0
    0|0
  • suratna dahi bakmam. çünkü ondan daha ıyısını bulduğuma emınımdır

0|0
    0|0
  • yok artkkk nereye gidiosn yani zaten bitmiş gitmş zaman geçmiş o saatten sora meraba mereba

0|0
    0|0
  • karşılaştım durakta...Soruyu ben sordum tanımamazlıktan geldi çaktım tokadı uzaklaştım...

0|0
    0|0
  • Hayırdır pampa nereye derim.

0|0
    0|0
  • Ben sie derdim .

0|0
    0|0
  • İnsanın yaşadığı o günler doğal olarak aklına gelir. Sadece o kadar.

Tabiki de gitmem.

0|0
    0|0
  • Gitmezdim.

0|0
    0|0
  • ben karşılaştım tokat atmıştım erkek arkadaşının yanında arada tek fark o başkası ile beraberdi bende tekim hala

0|0
    0|0
  • görmezden gelirdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Herşeyi bırak gel dese gitmezdim herhalde ama üzülürdüm o muhakkak... Tabi hala seviyorsam. Sevmiyorsam da tedirgin olurdum...

0|0
    0|0
  • hayır derdimmm.

0|0
    0|0
  • kalbınde baskası varken evlenenlerı kınıyoruz yazık degıl mı evlendıgın ınsana.. aynı sekılde o sahıbı tarafından terkedılen kopek gıbı bırakıp gıtse ne hıssederdın

0|0
    0|0
  • görmemezcilikten gelir aldırış etmem

0|0
    0|0
  • seçen seçmiştir seçilen seçilmiştir selamlaşır o yoluna gider ben yoluma giderim

0|0
    0|0
  • hayır (cevap çok kısaaa)

0|0
    0|0
  • gitmem..beni sevseydi yarı yolda bırakmazdı zaten..ya da ben bırakmam..bitmiş bir ilişkiye yıllar sonra merhaba demek anlamsız olur..

0|0
    0|0
  • çok sevdiysem ve istemeden ayrıldıysak giderim

0|0
    0|0
  • ben onu çok seviyorum şuanki sevdigimi ama gitse ve ben biriyleyyken karşılaşşşam ona ait hissler hala damarımda kan gibi dolaşacak ama kalp . kalp onu geri asla almayacak... alamaz

0|0
    0|0
  • sevgilimle hayatlarımızı başka insnlarla birleştirecek kdr aramızda mesafeler var asla ynna gitmzdim...

0|0
    0|0
  • Hayır, gitmem.

0|0
    0|0
  • Başka insan dediğin şimdiki sevdiğim adamdır. Onu bırakmak mı ? dalga mı geçiyorsun

0|0
    0|0
  • gitmezdimm ...

0|0
    0|0
  • o olayı yaşadım.gitmedim.gitmem.

0|0
    0|0
  • Hiçbişey yapmam , gitmem.

0|0
    0|0
  • Yanimda ki insanin ne gunahi var..

0|0
    0|0
  • allah beni kahretsin giderim

0|0
    0|0
  • tabiki gitmem yanından geçer giderim

0|0
    0|0
  • hayatıma başka insanı sokabildiysem onu tamamen unuttum demektir ondan snra da büyük konuşmiyim ama geri dönmem

0|0
    0|0
  • Tek bi kşi var sevdiğim ilk adamdı o derse giderim evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...