Spor salonuna yazıldım, yarın vücut ölçülerim alınacak bacaklardan da alınıyor mu? Kızlar sıze soruyorum

Kızlar birşey soracağım spor salonuna yazıldım da yarın vücut ölçülerim alınacak da bacaklardan da alınıyor mu? Bacaklarımı almam gerekir mi?

Güncellemeler:
agda anlamında :)
tamam :)

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yazılırken bize mi sordun da bacaklarını soruyorsun :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben beden eğitimi okuyorum cevap verebilirm.bu nasıl bi spor salonuna gittiğin ve ne tür bi egzersiz yapıcağna göre değişir ama mutlaka basenle birlikde bacaklarında ölçülerinin alınması gerekir

0|0
    0|0
  • Bacak ölçüsü alırken elbiselerini niye çıkartsınlar. Bence sen çıkartsınlar üstümü diye dua ediyormuşun gibime geldi.:D

0|0
    0|0
  • Kizlara sormussun ama musadenle cvb vermek istiyorum

Olcu aliniyor bacaklarini evde birakmayi dusunuyorsan alamazlar tabii sahsen yaninda almani oneririm...

0|0
    0|0
    • ben o anlamda dememısdım agda ıcın demısdım :)

• Normalde almiyormusun yani

• alıorum tbıkı de suan musaıt degılım gecenın korunde usenıorum

• Yani bence sürekli alman gerek. Üşeniyorsan üzgünüm ama almalısın. Bıyığınıda al git.

1|0
    0|0
  • al tabıkı de

0|0
    0|0
  • bacaklarını al... kollarınla yürürsün:) alsan iyi edersin... unutma her insanda bi mide var:)

0|0
    0|0
    • yhaaaaaaaa yanlıs anlsıldımmm

• spor salonun da bacak olcusu de alıyorlar mı ona gore bacak acıdam da alıyım dıorum agda yapıyıp olcum varsa

• alıyorlar... eşofmanla falan da almıyorlar... bence al yani...

• al tabıkı

0|0
    0|0
  • yap yap yap :D:D:

0|0
    0|0
  • Ağda yap tabiki de yaa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bacim bacaklarini sadece spor salonu icin degil, herzaman al :) saka bi yana, bence al bende spor salonuna gidiyorum, uzun bisey giysemde bazen bacaklarini kullandigin aletlerde esorfman biraz yukariya kayiyor, killarin hafiften gözükebilir yani :D

0|0
    0|0
  • sen şikayetçi olduğun bölgelerini gösterceksin bunlarda bacaklarında varsa eğer şuanki görünüşüde uygun bulmuyorsan ve rahatsız olursan alman gerekir. Heee benim için sorun ddeğill o şekil adam ölçsün diosanda sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • Zaten normalde de devamlı alırsan hem azalır hem güzelleşşirler hem de böyle bir sıkıntı çekmezsin en fazla 45 dk nı alır :)

0|0
    0|0
    • tamam da sorum yarın bacaklardan da olcum yapıorlar mı ona gore alıcam :)

• Tüm boydan yapıyorlar. Komple al sen. Mazallah bir kıvılcım yeter her şeye :P

• bacakların ölçüsü alınır da üstündekileri çıkartmadan alırlar =)

0|0
    0|0
    • uzun bi eşofman giyersen sıkıntı olmaz, tecrübeyle sabit :D

• Ay çok güldüm yanına almayacak mısın demişler ya :)

Üstüne giydiğin birşeyin üzerinden alıyorlar ölçüyü

hem ne ölçüsü bu benden almadılar şikayet edicem!

0|0
    0|0
  • Uzun bir şey giy o zaman.

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun bi bayana yakışanı yap ve baacaklarını al derim!

0|0
    0|0
  • ne gerek var :/

0|0
    0|0
  • al tabi daha güzel görünürsün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...