Ben onu her gün görmeye dayanamam n'olur yardım edin!

okuldan birisi var okulumuz imam hatip onun kankası var gamze bitanede birdem eskiden aynı okuldalarmış şimdi ben onun kankası hasanı seviyorum bi kaç gün oldu oda biliyo hatta aynı servisteyiz oda biliyo onu sevdiğimi bugün bana okulda içeri girerken çarptı ama böyle normal çarpma deği aynı böyle sağ göğsünün tamamı değdi arkadan çarptı sonra ben ona baktım oda bana baktı güldü pardon dedi sonra çıkışta servise bindim hemen girişte ters bi oturak var ayakta kalınca oraya oturuzyoruz ben oraya oturdum karşımdaki tekli koltukta başka çocuk oturuyodu aslında benim sevdiğim çocuk önde oturmayı severdi ama öbür çocuğu öne gönderdi o karşıma oturdu sonra kankası geldi ayarlamaya çalıştı oda yok dedi tabi çok üzüldüm kanka takrar tekrar uğraştı ama istemedi ama arada bana bakıyodu yaa benonu hergün görmeye dayanamam nolur yardım edin bana nolurrrr onu çok seviyorumm noluurrr yardım edin

Bana acil bişeyler söyleyinlütfennn

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim söle kulağını çekelim :) ne kadar masum ne kadar içten yazmışsın allah gönlüne göre versin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kusura bakma ama neye göre seviyorsun, daha paylaştığınız hiç birşey yok ki?

olayına gelince çocuk nasıl biri bilmiyorum ama sevdiği var gibi görünüyo.. yoksa o dokunuştan sonra evet demeliydi. çünkü kadın vücudundaki bir dokunuşa hiç bir erkek hayır diyemez.. daha fazlasını hissetmek ister..

0|0
    0|0
    • ya hayır sevdiği yok oda zaten birini ayarlasana demiş kankasına zaten olsa onu kankası bana hemn söyler bundan eminim

• o zaman 2 seçenek kalıyor

birincisi seni sevgili olarak değilde arkadaş gibi görüyor

ikincisi çocuk sevgili aramıyor aslında, sevişebileceği birini arıyor ve sana bunu yakıştıramıyor ( yani sex arkadaşı arıyor)

• Bak kızım baban ve annen sen okuyup iyi bir geleceğe sahip olasın diye ne fedakarlıklar ediyor bilmiyorsun. Karşına çok hasanlar çıkacaktır bence bunları unut ve derslerine vakit harca. Sonra başını taşlara vuracaksın. Sonsuza kadar bekar ve yanlız kalmayacaksın. Biraz daha sabret bu senin için daha iyi olacak. Lütfen bu sözlerimi yabana atma

0|0
    0|0
  • Bu ne lan ne yedin sen

0|0
    0|0
  • Allah akil fikir versin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...