Kafanız kopsa yaşar mısınız ?

insanın kafası kopsa ne kadar yaşar veya bedeni kopsa :)

veya hangisi yaşar kafa mı beden mi?

Güncellemeler:
allahım sorduğuma pişman oldum hemen başlamışlar liseli demeye ben liseden çıkalı 3 yıl oldu zeki arkadaşlar sadece zaman geçirmek için soruyorum

0|0
18|12

En İyi Erkek Görüşü

• link kafası kopuk tavla oynayan var

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• neden denemiyorsun.

0|1
    0|0
  • hamam böceği yaşıyorda insanında belkim yaşayanı vardır ahaha :D

0|0
    0|0
  • kafam kopsa yasarim, pek kullanmiyorum zaten.

1|0
    0|0
  • Mesela sen bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|1
    1|0
  • Sen o "güzel kafanı" niye böyle şeylerle harcıyorsun ki. Harcama kendini bu sorularla git atomu falan parçala.

0|0
    0|0
  • yaşarız liseli yaşarız.

1|1
    0|0
  • kardeş sen iy misin ?

1|0
    0|0
  • beyni besleyen kan olduğu için,kan da kalpten pompalandığı için,kalp de emirleri beyinden aldığı için,ölürüz bence.ama sizin belki poponuz yaşayabilir:)

0|1
    0|0
  • hamam böceği değilim

0|0
    0|0
  • Bunları da mı görecektik..

0|1
    0|0
  • deneyelim mi,gel kopartayım :D

0|0
    0|0
  • Hangi tercihim seni daha mutlu ederdi?

0|1
    0|0
  • Buna en büyük örnek olarak sormuşsun. :)

0|1
    0|0
  • The walking dead sonrası sanrıları.

0|1
    0|0
  • cüküm kopmadığı sürece yaşarım 3< böylede barzoyum.

0|0
    0|0
  • Kafa yaklaşık 20 san yaşar göz falan kırpar beden 2dak kadar biliyorum ama bedeni fark etmezsin

0|0
    0|0
  • memem kopacagina kafam kopsun

0|0
    1|0
  • sen beyin olmadan yaşıyosun ?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Müthiş bi soru..

Kafanın bedenden ayrılmasından 10. saniyeye hatta 15. saniyeye kadar kalp atmaya, vücut refleksif tepkiler vermeye devam eder ama kontrol merkezi olan beyinden ayrıldığı için şahsın önceden kazandığı tiklerine ve reflekslerine göre harekete devam eder. Bu sinirsel bir harekettir.

Kafada durum şöyledir. Gözler 5-6 saniye kadar görür, kulaklar duymaya devam eder, şahıs canının çok yandığını hisseder ve kafasının koptuğunu algılar. Böyle bir durumda yaklaşık olarak 7-8 saniye kadar beyin yaşar. Ardından şalter atmış gibi tak diye ölür. Olayın en acı tarafı göz bedenin kafadan ayrıldığını görür ve bilinç bu durumu algılar. Yani "eyvah öldüm" diye düşünecek kadar bilinçlidir.

0|0
    0|0
  • kimsenin kalbini kırmazsan ahını almazsan kimseye kötülük yapmazsan, düşene el uzatırsan, mazlumu korur zalime karşı gelebilirsen, haksızlığa ne olursa olsun dur diyebilirsen neren koparsa kopsun sonsuza dek yaşarsın

0|0
    0|0
  • Kafanla bedenin ayrılırsa kafa yaklaşık 23 sn civarı beden ise 130 saniye diye biliyorum.Ama beden çevreyi algılayamadığından yaşadığını fark etmiyorsun.

0|0
    0|0
  • kafa kopsa bana ninja tosbağalardaki gibi beyin gibi birşey yapsalar karnımda beynim olsa idare eder giderim yani sorun yok

0|0
    0|0
  • Kafa kopsa ne kadar olur bilmemde beyinsiz 3 yaşına kadar yaşayan bebek varmış.

0|0
    0|0
  • liselimisiniz ?

0|1
    0|0
  • koşarak uzaklaşmak istiyorum burdan :D

0|0
    0|0
  • Ne içtin :)))

0|0
    0|0
  • Kaç yıldır kalpsiz yaşıyorum kafam kopunca da yaşarım sanırım;)

0|0
    0|0
  • sıkıntılı olur şimdi beden iiçinde kafa içinde.. :(

0|0
    0|0
  • sen neyin kafasını yaşıyon yaa:))bu kafa o kafa mı onu mu kastediyon valla anlamadım:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...