Emre Belözoğlu ' nun katil olduğunu hatırlayan var mı?

Güzel ülkemde parası olanın cezasız kaldığı olaylardan birisidir. Bomboş yolda hız yapma sevdasıyla bir insana çarpmak ve ben bunun geride kalanlarına "maddi olarak" yardım yapacağım rahatlığı nedir? İsteyerek ya da istemeyerek bir insan canına kıymak katilliktir.

• Evet, hatırlıyorum.
    23% (5)50% (20)40% (25)Oy Ver
  • yeniden hatırladım.
    5% (1)18% (7)13% (8)Oy Ver
  • ilk kez duyuyorum.
    72% (16)32% (13)47% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Haber aynen şöyleydi:

Emre Belözoğlu, özel otomobiliyle çarptığı bir yayanın ölümüne neden oldu. E-5 Karayolu üzerinden Topkapı yönüne gitmekte olan milli futbolcu Belözoğlu'nun kullandığı 34 HAU 09 plakalı Mercedes marka otomobil, Merter Migros yakınlarındaki BP İstasyonu önüne geldiği sırada, yolun karşısına geçmeye çalışan Kadir Çetin'e çarptı.

Kazada ağır yaralanan Çetin, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Çetin'e çarptığını fark edince aracını durduran Belözoğlu, ağır yaralı halde yerde yatan yayayı hemen otomobiline alarak İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürdü. Ancak Çetin, hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Emre Belözoğlu ise kaza sırasında yanında bulunan 2 arkadaşıyla ekip minibüsüne bindirilerek, Bakırköy Osmaniye Karakolu'na götürüldü. Burada ifadesi alınan Belözoğlu, alkol muayenesi için Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi. Bu sırada genç futbolcunun ağladığı görüldü.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kazayla olan durumu bilerek olandan ayırmak gerek, bilerek ve isteyerek yapana katil derim ben. Emre sevdiğim bir futbolcu değildir ama burada sırf rakip takımın futbolcusu diye de atıp tutmamak gerek ayrıca bu ülkede neler oluyor nelerin üstü kapanıyor hepimiz biliyoruz.

0|1
    1|3
  • Hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Bilerek yapmadı ama oda var.
    Adamı sevmeyebilirsin ama sakin bir hayatı var bir çocuğu ve karısı var ne olursa olsun saldırıyı yanlış buluyorum

0|0
    0|1
    • Benim tepkim o adamı çarpan Emre değilde bir başkası olsaydı? Bu kadar kolay mı bir hayatı bitirmek ve hiç bir yaptırım olmadan elini kolunu sallayarak dolaşmak? Peki sen çarpmış olsaydın o adamı?

• İlk kez duyuyorum.

0|0
    0|0
  • İlk kez duyuyorum

0|0
    0|0
  • Nasıl yani ya anlamadım ne olmus?

0|0
    0|0
    • Bir sabah bir adama çarpmış ve hiç bir ceza çekmeden günlük hayatına devam etmiştir.

• Çok önemli bir bilgiyi öğrenmiş oldum Emre'yi görürsem söylerim bundan sonra

0|0
    0|0
  • Evet, hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • Vay anasını duymamştm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kardeşim olayı hatırlıyorsun ama ayrıntılarına hiç önem vermeden bir insanı hedef haline getiriyorsun. Bak bir çok kişi ilk defa senden duyuyor ve senin anlattığın şekilde öğreniyor. O yayanın geçtiği yol neresiydi? Merter'de E-5. E-5'te yaya karşıdan karşıya geçebiliyor mu? Üst geçidi kullanması gerekirken, sabah saat 5 trafik yavaş akıyor diye üşenip otobanda karşıdan karşıya geçen kişiye çarptı bu adam. Bunu sende, bende yapsak ceza almazdık. Kusurlu yayaydı. Ayrıntıları vererek olayı gündeme getirirsen iyi olur. Eğer bilmiyorsan da söylediklerimden öğren.

0|0
    0|1
  • Çok iyi hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Kaza yapmıştı, bir kişinin ölümüne sebep olmuştur.

0|0
    0|0
  • Ilk kez duyduk

0|0
    0|0
  • a dedim Dostum^^

0|0
    0|0
  • Dün Eskihisarda dayak yedi :D

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum ama cezasini cekmeli

0|0
    0|0
    • 15 sene oldu :) çektiği ceza ailenin kalanlarına yardım etmek. Peki bu ceza ona ne kadar koyar, verdiği sadaka o adamı geri getirir mi?

• A şıkkı

0|0
    0|0
  • Evet, hatırlıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...