Rica etsem bundan neler anladığınızı paylaşır mısınız benimle?

duygularını öldüremezsin yok edemezsin kovamazsın sadece saklarsın kalbinin derinliklerinde zincire vurursun her çırpındıgında duyguların ordan canını acıtır ve zamanla tüketir bedenini

kendine yalıştıramazsan da ona yakıştıramadıkların acıtır canını çıkıp karşısına bagırmak çagırmak gelir içinden pervasızca fakat yapamazsın

onu sevmeyi bile sevmezsin aslında ama gende vazgeçmez kalbin sever onu çıldırasıya

tıpkı tıpkı bir kardelenin güneşi sevdigi gibi ölümüne...

saklamayı biliyorsan duygularını acısınıda biliyorsun demektir...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Platonik aşk kokusu var..

1|0
    0|0
    • biz çıktık ve ayrıldık bi nevi sebepsiz gibi bişi duydum dedi ama bana sormadı korktuğunu ve doğru ise kaldıramıcanı söledi filan sora bitti şimdi ise böle şeyler paylaşmış :s ne demek isdiyo

• Bekle yeter..

• bekliyorum bakalım =)

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunu kim yazmissa gercekden cok seven biri bence ve duygularinin karsidaki ne anlamsiz geldiginihis ediediyordur buyuk ihtimal

0|0
    0|0
    • bende çok seviyorum ama birinin dediği bişiye inandı muhtemelende akrabası u kişi ve o kişi beni çekemiyor bunu karakterinde aramakyok die biliniyor ama seviosa arar die düşünüyorum sürekli bu tarz şeyler paylaşıo bu sefer düşünüyorumda başkasına yazıoda benmi alınıyorum die ama beni çok sevdi bunu herkes gördü

• Sen onu senin icin yaptigini his ediyorsan ki oyle senin icin yazilmis ve yapilmis. Onu cokmu seviyorsun

• her şeyden çok seviyorum yoksa bu kadar canım yanmazdı ve oda seviosa aramalı gurur filan yapılmaz aşkta ben aramıştım

• aşk acısının sonsuza kadar süreceğini sanan bi teenage in parçaladığı edebiyatı anlıyorm

0|0
    0|0
    • sevio mu peki sence ve sanki birşey duymuş da o yüzdenmi bırakmış ama beni tanıması gerek anlamadım bişi ya

• duyguların asla yok edilemeyeceğini anladım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...