Beşiktaş'ta ''Slaven Bilic'' Kalmalı Mı Gitmeli Mi?

Sürekli Taraftara İnat Formsuz Mustafayı Oyuna Sokup Anlamsız bir şekilde cenk'i almaması artık tahammül bırakmadı heleki en son akhisar beraberliği şampiyonuğu neredeyse imkansız yaptı slaven bilicin taraftarlarla inatlaşması kendine pahalıya patlayabilir mi? yoksa liverpool galibiyeti yeni bir mukavelenin yapılmasına neden olur mu? yorumlarsanız sevinirim

• Gitmeli
    60% (3)80% (12)75% (15)Oy Ver
  • Kalmalı
    40% (2)20% (3)25% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu gizli gitmeli demiş takımlarını merak ettim ya da gitmeli diyen kişilerinde. Mustafa konusundaki ısrarına bende çok kızıyorum ama pire için yorgan yakılmaz, her teknik adamın hatası olur. Bilic'i destekliyoruz, bu sene stadımız olmadan hem Avrupa'da hem ligde böyleysek seneye takımın oturması ve tecrübeyle daha iyi işler çıkaracağına eminim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kalsin bence sezon basi atip tutup sezon sonu sut dokmus kedi gibi olmasi guzel oluyo :))

0|0
    0|0
  • Gitmeli

0|0
    0|0
  • kalsın kalsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kalsın milletin milyon dolarlık oyuncularla yapamadığını o yaptı
    Avrupa da puan toplayan başka takim yok
    Kalacaksa yanina yerli bir isim şart

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım, eğer beşiktaşlılar başarı istiyorsa kalmalı bakıyorum sövmeye başlamışlar dün ki beraberlikten sonra.. Biraz saygı duyun be saygı adam size stadsız, genç oyuncularla buralara UEFA da liverpoolu elettirdi.

0|0
    0|0
  • kalmalı onun sayesinde takım oldu besiktas

0|0
    0|0
  • Artık gitmeli zamqnı geldi

0|0
    0|0
  • Kalsın iyi böyle

0|0
    0|0
  • Gitmeli bence.