• Sor
  • Bence

Gözden ırak olan gönülden de ırak mı ?

bir ara 3 4 ay gormedım aklımdan tamamen çıkmıştı yok olmuştu .. şu an onu haftanın 2 gunu goruyorum, sevmıyorum nefret edıyorum ama gozlerım onu arıyor . o benı gorsun yada o bana baksın kıskansın ıstıyorum . ve bende ona bakıyorum halıylen oda bana bakmıs oluyor ve neden ben kotü olup eskıler aklıma gelıyo ama SEVMIYORUMM ! neden böyle oluyor anlamıyorum ..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• değil...misalde hata olmasın Mevlana'ya sormuşlar;gözden ırak olan gönülden de ırak olur mu diyegönle giren gözden uzak olsa ne olur demişyorum senin

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• bunun içinde bir AŞK kokusu var ?

• Alışkanlık olmuş sende

• en kötüsüde o ya

• Öncekileri Göster
    • başkasına kaymıyor ıste sorunda orda . başkasının ahını alamam başkasını kullanmış gıbı yapamam ki ,

• hmmm o zaman elini ayağını herşeyden çek sonuçta karşındakinide istemiorsun bnce tamamen bitir

• seven ıcın yuregın zaten onunla dır ve oun la atar ...

• gerçekçi olmak gerek laf dolandırmaya gerek yok

• diyosun . gerçektenmı

• paranoyak mısın arkadaşım sen :) bakıyorsun sevmiyorsun bakıyorsun eskiler aklına geliyor. Belli ki bakışlar köşe kapmaca oynuyor. Iyisi mi sen daha fazla bakıp çocuğun içini karartma yazık günah.

• çok yardımcı oldun gerçekten .. sğol yani

• aşk ve alışkanlık arasında çok ince bir çizgi vardır eğer görmeyip unutabiliyorsan o alışkanlıktır ama görmeyip acı çekiyorsan o AŞKTIR

• görmedim ve unuttum evet ..

• Öncekileri Göster
    • oda senin gibiyse emin ol barışırsınız çünkü sen üstte yazdığın gibi değil çok seviyorsun hayırlısı olur inşallah

• teşekkürler ..

• sevişecek daha iyi birini henüz bulasmamışsın ;)

• kuyruk acısı normaldir bu durum. yılanın kuyruğunu kesmişler dönüp dönüp yarasına bakmış

• alışkanlık , takıntı

Kızlar Ne Diyor 4

• gözden ırak olan gönüldende zamanla ırak olur bence

• pek de doğru olmayan önerme. eğer doğru olsaydı özlemek diye bir fiil olmazdı. önermenin aksine, sevdiğimiz kişiler uzakta oldukları zaman daha çok acı çekeriz. onu görememenin getirdiği duygu seli içinde her an onu düşünerek daha da çok özleriz. gözden ırak olma süresi arttıkça, onu ne kadar sevdiğimizi anlamamız da artar. bu yüzden doktor tavsiyesi mümkün mertebe gönülden uzaklaşamayacak kişilerin, göz önünden de pek ayrılmamasıdır.demekki sen de onu seviyorsun sevmiyorum deme

• olur öyle şeyler :)

Yükleniyor...