Uzun bir yazı ama sıkılmadan okuyun, ayakların sizce önemini nedir?

Bakımsız ayaklar ve karşılaştığım kötü manzara. Yani o kadınlar o ayaklarla nasıl koca buluyor anlamıyorum. Arkadaş hiç mi kendinize saygınız yok, hiç mi etrafa saygınız yok?

Ben zaten hemcinslerimi de anlayamıyorum. Konuşmaya gelince “Aman güzel olsun, bakımlı olsun, seksi olsun, olsun da olsun...” diye ahkam keser, kimseyi beğenmezler. Ama o konuşurken mangalda kül bırakmayanların yanındaki kadınları görünce şokkkk.

Ya konuşurken atıp tutmayacaksın ya da ne konuştuysan onu uygulayacaksın.

Aslında geçmişten bugüne hep böyle olmamış mıdır? Filmlerde de hep böyle değil midir? Anadolu erkeği, köy delikanlısı, kız kardeşine sokak yüzü göstermeyen erkek, pavyonda tanıştığı kadını evinin kadını yapmaz mı?

Oooo ayaktan girdik, pavyondan çıktık. Toparlamak gerekirse siz sevgili kadınlar maaşlarınızdan üç beş ayırın da ayaklarınıza özen gösterin. Sizden özel ricam olsun beni kırmayın.

Not:ALINTIDIR biyerde okudum sizinle paylaşmak istedim, erkekler gerçekten sizin için bukadar önemli mi...? bayanlar yorumlarınızı eksik etmeyin:) bu arada saygı çerçevesinde cevapları alalım.

Güncellemeler:
kimsenin ilgisini çekmedi ühüüü :)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bayanlarda el,ayak bakımı ve güzelliği benim için çok önemlidir.ayakları bakımlı olmalı topukları törpülenmiş yumuşacık ve ojeleri sürülmüş olmalı aynı şey elleri içinde geçerli.ben sanırım ayak fetişistiyim ilk önce bir bayanın el ve ayaklarına bakarım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bende senin yorumların sandım aslanım kaplanım diye girecektim cevaba son pragrafı okuyunca kendime geldim:))

0|0
    0|0
  • kadın zaten bakımlı olmalı arkadaşım yalnızca ayak değil bir bütütn olarak. tabi erkekte pis kokmamalı veya şçyle diyelim erkeklik standartları içinde erkekte bakımlı olmalı

0|0
    0|0
  • evet benim için çok önemli, tamam kabul ediyorum biraz fetişist eğilimlerim olabilir ama o kadar da değil zaten. mesela kendi sevgilim var tam anlamıyla cinselliği de yaşıyoruz, ama öyle saatlerce ayaklarıyla ilgilenmiyorum. hatta ilişki sırasında bi kaç temas dışında pek önemsemem bile ama bakımlıdır. çok güzel görünür. yumuşacık ve her zaman ojelidir. yani kadının dikkat etmesi lazım, eline ayağına

0|0
    0|0
  • ilginç bir yazı olmus :)

0|0
    0|0
  • kadının ayakları temiz olmalı ki altında tuttuğu cennete verdiği değeri görelim. bu sade ayakla da kalmıyor aslında yüzüne sürdüğü makyaj harici tüm bedeni kirli olan çok kadın var.

0|0
    0|0
    • ıyy sen tanık olmuşsun demek :)

• şöyle söyliyeyim mevzu cinsel bir aktiviteydi ve o esnada midem bulandı. fazla detaya da girmek istemiyorum da bir kadın çocuk doğurduğu yeri temiz tutmuyorsa o kadından iğrenirim. sonra kimisinin vücudu orman gibi erkekle takılsam ondan iyi. ya bir de şurası var tamam aldatmak güzel birşey değil de eşi için birşeyler yapmayan kadınlar var sonra da vay beni aldattı diye ağlarlar. o adam erkeğe bile gider. temizlik iyidir iç ve dış bakımdan.

• güzel olmalı kesinlikle yoksa kaybedersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...