Hatalıyım biliyorum... ama değişeceğim.

Sevdiğime küfür etmiştim bi süre önce. Ben sinir hastasıyım.Ama beynimdeki bi hastalıktan dolayı sınırlerıme hakım olamıyorum..Buunu o bılıyor. Ben ona cok kufur etmıstım sınırlendıgımde.şu an sadece arkadasız.Oda oncekı gun benı boyle kabullendıgını , affettıgını ama ettıgım kufurlerı hıçbır zaman unutmayacagını soyledı... Onu çok sevıyorum kaybetmek ıstemıyorum.. 2 senedır tanısıyoruz.. Çok kez ayrılıp barıstık... Çok sevıyorum onu soz verdım bırdaha sınırlerıme hakım olacagıma...Çok sevıyorum onu.. Barışma ihtimalimiz olurmu..

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• saygı bitmişse devamı gelmez, yani ben olsam affetmem. biz erkekler sinirli kızları sevmiyoruz pek hele küfürlü konuşandan nefret ederiz her ne kadar dilimizden küfür düşmese de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• inşallah...

0|0
    0|0
  • allah sifa versin kardesim. bu tur kusurlarla saka olmaz. seni rahatsizliginla kabullenecek biriyse onu kaybetmemeye calis.

0|0
    0|0
    • kabullendım dedı.. sagolun..

• Sürekli ayrılıp barışmak demek kırık bardağı bantla tutturmaya çalışmak demektir, gün gelir bakarsın çok çirkin bir görüntüsü olur ilişkinizin. Senin ekstra çabalaman onun da daha anlayışlı olması lazım başka yolu yok her şeyin çözümü insan. Bilmiyorum tedavi görüyor musun ama yatıştırıcı veya sakinleştirici destekli psikolojik tedavi görebilirsin ve emin ol erkek arkadaşın da sana destek olacaktır.

0|0
    0|0
  • evet barışırsınızda ben sinir hastasıda değilim acayip sövüyom bu ara delleniyom :((

0|0
    0|0
  • Ben olsam eski sevgilinin yerine bir iki sabrederim. Sonra da hiç duymadığın enteresan küfürler ederdim. Yine iyi çıkmış adam

0|0
    0|0
  • Ayrılıp barışmayı bence bir kenara bırakın sizi ayrılıp barışmak yıpratacaktır

0|0
    0|0
  • hatalıysam düzelt 0900

0|0
    0|0
  • sinir hastasıyım diosun sonrada kendime hakim olacam diorsun ..inandırıcı değil olmicak iş yok burda :d

0|0
    0|0
  • ayrılman lazım bence ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah şifa wersin öncelikle ben olsam sevgilimin böyle bi rhatszlığı varsa cok sewiyosam onu öyle kabullendrdm bence barırsnz ama keske kendme hakim olucam diye söz vermeseydn sonuçta elinde olan bişiy değil..yinede olmsuz düsünme

0|0
    0|0
  • durum boyleyse affetmesı lazım ama rahatsızlıgını bldıgı halde barısmazsa bu sevgısızlıgındendır...cok kırılmıssa bı sure uzak durur ama sevgı bı sure sonra ıcındekı kırgınlıı unuttrr zaten

0|0
    0|0
  • olabilir ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...