Pat bir yerde birinden hoşlandığınız kızdan nasıl tanışırsın ciddiyetle

ewet bir kız gözünüze kestirdin hoşlandın ondan parkta hastahanede cafede lokantada nerde nasıl tanışmayı we tel numarasını alırsınız deneyenen wardır mutlaka :)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• ilk tanışmada numara istemem uygun olmaz :) ama sessiz sakin bir anında gider merhaba demişimdir hiç de red görmedim :)

0|1
    0|0
    • peki taniştin onun gitmesi yada seinin gitmen gereken bit yer war onu birdaha görmek için nasil bir yol denersin

• ooo fazla cesaret isteyen bir iş dogrusu :)

• yok dostum özgüven sadece, hem unutma kendine güvenmezsen karşında ki kız da sana güvenip numarasını filan vermez ;) senin sapık mı yoksa iyi birimi olup olmadığına o anda karar vermeli ki o da sana karşı bir adım atsın

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben sokakta yürürken bir erkek( su an hem komşum hemde arkadasım) gelip onumu keserek hayatımda gördüğüm en guzel kızsın demişti :) tesekkur etmiştim bende.sonra Yanımda yürüyüp yuruyemeyecegini sordu.bende olur dedim:) boyle tanıştık maxla. Ornek olsun diye bir hatıramı anlattım.belki isinize yarar:)

0|1
    0|0
    • hmmm peki daha sonra sizi tkr görmek için ne dedi siz ne dediniz

• Yürürken nereye gittiğimi sormuştu.Bende eve gittiğimi söylemiştim.o ise bu gunü evde geçirmenin aptallik olduğunu söyleyerek beni park centr(Snt.Peterburg ta) götürdü.cok tatlı ve renkli kişiliği vardı.reddetmem imkansızdi Yani:)numarami ben verdim(peçeteye yazmıştım)

• Ks sırf sizin için yarışma düzenlemiş.Ordan okuyabilirsin :))

0|1
    0|0
    • oo komik tanişma benim biraz daha samimi olacak :)

• ooooooooo buda süpermiş ya bu da sempatik gösterir tabiki ğüzelmiş :)

• Kafana çanta falan yeme dikkat et kendini kollayabileceğin bir ortama geç :D

Erkekler Ne Diyor 1

• "seni birine mi benzetsem, saati mi sorsam karar veremedim şimdi, sence nasıl başlamalıyım muhabbete?"

kız arkadaşımla ilk konuşmayı başlattığım cümle. çok işe yaradı

0|1
    0|0
    • way süper yapmişşin peki sonra nasil ilerlettin onu bir daha görmek için ne dedin

• telefon numarası geldi :)

• oo ğüzel yapmişşin güzel bir cesaret we taktik :)

Yükleniyor...