Kapat

Pat bir yerde birinden hoşlandığınız kızdan nasıl tanışırsın ciddiyetle

ewet bir kız gözünüze kestirdin hoşlandın ondan parkta hastahanede cafede lokantada nerde nasıl tanışmayı we tel numarasını alırsınız deneyenen wardır mutlaka :)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• ilk tanışmada numara istemem uygun olmaz :) ama sessiz sakin bir anında gider merhaba demişimdir hiç de red görmedim :)

0|1
    0|0
    • peki taniştin onun gitmesi yada seinin gitmen gereken bit yer war onu birdaha görmek için nasil bir yol denersin

• ooo fazla cesaret isteyen bir iş dogrusu :)

• yok dostum özgüven sadece, hem unutma kendine güvenmezsen karşında ki kız da sana güvenip numarasını filan vermez ;) senin sapık mı yoksa iyi birimi olup olmadığına o anda karar vermeli ki o da sana karşı bir adım atsın

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben sokakta yürürken bir erkek( su an hem komşum hemde arkadasım) gelip onumu keserek hayatımda gördüğüm en guzel kızsın demişti :) tesekkur etmiştim bende.sonra Yanımda yürüyüp yuruyemeyecegini sordu.bende olur dedim:) boyle tanıştık maxla. Ornek olsun diye bir hatıramı anlattım.belki isinize yarar:)

0|1
    0|0
    • hmmm peki daha sonra sizi tkr görmek için ne dedi siz ne dediniz

• Yürürken nereye gittiğimi sormuştu.Bende eve gittiğimi söylemiştim.o ise bu gunü evde geçirmenin aptallik olduğunu söyleyerek beni park centr(Snt.Peterburg ta) götürdü.cok tatlı ve renkli kişiliği vardı.reddetmem imkansızdi Yani:)numarami ben verdim(peçeteye yazmıştım)

• Ks sırf sizin için yarışma düzenlemiş.Ordan okuyabilirsin :))

0|1
    0|0
    • oo komik tanişma benim biraz daha samimi olacak :)

• ooooooooo buda süpermiş ya bu da sempatik gösterir tabiki ğüzelmiş :)

• Kafana çanta falan yeme dikkat et kendini kollayabileceğin bir ortama geç :D

Erkekler Ne Diyor 1

• "seni birine mi benzetsem, saati mi sorsam karar veremedim şimdi, sence nasıl başlamalıyım muhabbete?"

kız arkadaşımla ilk konuşmayı başlattığım cümle. çok işe yaradı

0|1
    0|0
    • way süper yapmişşin peki sonra nasil ilerlettin onu bir daha görmek için ne dedin

• telefon numarası geldi :)

• oo ğüzel yapmişşin güzel bir cesaret we taktik :)

Yükleniyor...