Türk futbolunun en değerli oyuncusu kim sizce?

Hepsi birbirinden değerli fakat sizce hangisi?En iyisi?

• Metin Oktay
    28% (33)38% (71)34% (104)Oy Ver
  • Lefter Küçükandonyadis
    11% (13)19% (36)16% (49)Oy Ver
  • Tanju Çolak
    12% (14)6% (11)8% (25)Oy Ver
  • Rıdvan Dilmen
    7% (8)9% (16)8% (24)Oy Ver
  • Hakan Şükür
    42% (51)28% (51)34% (102)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
daha fazla şık ekleme imkanim olsaydi keske..cunku daha cok var degerli oyuncu..
Aykut,Metin,Ali,Feyyaz,Sergen,Hasan,Ümit...
Rüstü,Suat,Bülent,Volkan,Arda,Emre...

0|0
14|49

En İyi Erkek Görüşü

• Hakan Şükür'ü tek geçerim. Başarılı bir futbolcu değil, başarılı bir insan..

13|10
    1|3
    • evet hem meclisten hem lig tv'den milyarlar almak büyük başarı. haklısın.

• Ulan adam ne yaptı ki bu millet yararına? Ne kadar bayılıyosunuz parayı cebe indirenlere cidden anlayamıyorum. Türkiye diktatörlükle yönetilmiyor. Cumhuriyetle yönetiliyor. Tabiki vergimin nereyi gittiğini sorgulayacağım. Sağcı solcu olayı değil bu. Eğer verdiğin vergilerin nereye gittiğini merak etmiyorsan bu senin koyunluğundur, bunu sağcıların veya solcuların üstüne yıkamazsın. Sizin için başarı, parayı ustalıkla cebe indirmekse,halkı soymaksa..evet haklısın..gerçi pekte rahatsız değilsiniz.

• hakan sukur bencede

Kızlar Ne Diyor 14

• sabri sarıoğlu :D

2|1
    0|1
  • en önemli futbolcusunu şıklara koymamışsın.. TÜRK FUTBOLUNUN TARTIŞMASIZ EN BÜYÜK OYUNCUSU SERGEN YALÇIN'DIR.

0|0
    0|3
    • sen çok yetenek sizsiniz izlemişsin sanırım bak abisi yaşın küçük senden 5-6 yaş büyük biri olarak sergen'i iyi bilirim.türk futbolunun en üyük 100 futbolcusu diye bi sıralama yapılsa sergen'in içinde olmaması gerekir emin ol ;)

• benden çok maç izlemiş olablirsin ama boşuna izlemişsin eğer bunu diyosan :) bakmakla görmek arasındaki fark bu olsa gerek :)

• B şıkkını hiç duymadım isim olarak.Tanju ile Hakan'ı duydum en çok.Aralarından Hakan'ı seçiyorum ismi daha güzel diye ee malum kız milleti anca böyle seçebilir :D

0|1
    1|3
  • babam olsa tanju derdi

0|1
    1|2
  • aralarından sadece rıdvan dilmenle hakan şükürü biliyorum diğerlerinin adını ilk defa duydum

0|1
    1|3
  • Şu aralar Oguzhan Özyakup oldugunu düşünüyorum.

0|0
    1|4
  • Taçsız kral Metin Oktay .

0|0
    1|4
  • Metin Oktay.

0|0
    1|5
  • Hakan Şükür

0|0
    0|0
  • Taçsız Kral dıyorum !

0|0
    1|2
  • METİN OKTAY.

0|0
    1|3
  • metin oktay

0|0
    0|1
  • lefteri filan izlemedim bilmem ben kendi değerlilerimi yazayım

ümit davala

hasan şaş

0|0
    0|3
  • Metin oktay

Hakan şükür

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 48

• Metin Oktay ve Lefter diyenler kaç tane maçını izlemişler çok merak ettim.o zaman ki futbol nerede şimdiki futbol nerede nasıl o zamana göre herşey %100 gelişim içinde ise buna futbolda dahil metin oktay ya da lefter'im şimdi oynasalar sıradan bi futbolcu olmayacaklarının garantisini hayatlarında bir maçlarını bile izlememiş insanlar veremez neyse Rıdvan Dilmen izlediklerim içinde en yeteneklisi ama türk futboluna katkıyu baz alırsak Hakan Şükür tartışmasız bir numaradır

0|1
    1|1
  • gördüklerimden Hakan Şükür...eskilerden Metin Oktay

0|0
    0|1
  • Bu şıklardan sadece Hakan Şükür'ün zamanını biliyorum. Tanıdıklarım içinde Hakan Şükür, en iyi forvetti.

0|1
    0|2
  • nedenı bence : ataturk un bir sozu var. ben sporcunun zekı cevık ve ahlaklısını severım. demıstır. bır fb lı olarakk hakan sukurde hepsını gordum. ınsanlık karakterısı kendı kımlıgıyle butunlestı ve hıc bı yerde ahlakı negatıflıgını gormedım duymadım. ınsan ve adam gıbı adam. bu sebebdeb dolayı hakan sukur dıyorum

0|0
    1|2
  • lefter ilkleri gercekleştirmiş bir futbolcudur efsanedir

0|3
    1|1
  • Rıdvan Dilmen.

0|1
    1|1
  • arda turan , volkan demirel, emre belözoğlu , ...

0|2
    1|2
  • BJK liyim diğer futbolcularda efsane ama en başarılı (ne anlamda başarılı bakınız lig şampiyonluğu Türkiye kupası şampiyonluğu gol krallığı milli takımın değişmez adamı dunyada ilk onbire alınan futbolcu... kim mi? ) TABİKİ Hakan ŞÜKÜR...

0|0
    1|1
  • bu saydıkların hepsi farklı konumların oyuncusu .. aslında forvet olarak tanjumu hakan mı kalıyor seçmek adına bence tanju burak türkiye bence avrupanın en fırsatçı golcusu . inanılmaz yer tutşu ile nerdeyse kıçıyla gol attığı çok olmuştur.

0|0
    1|2
  • Türkiye liginde en fazla gol atan oyuncu-Hakan Şükür

Türk takımlarının avrupa maçlarında en fazla gol atan oyuncu-Hakan Şükür

Milli takımda En fazla gol atan oyuncu -Hakan Şükür

istatistikler hakan şükür diyor, ama elbette Metin Oktay diyeceğim, duruşu kişiliği ile açık ara hayatını keşke okuma şansınız olsa gollerine neden çok fazla sevinmediği sorulduğunda rakip oyuncular o kadar üzgün iken onlara haksızlık edemem diyebilcek bir karakter

0|0
    0|1
  • aykut erçetin

her sene 800bin tl aldı, 4-5 kaleci eskitti, maçı en güzel yerden (yrdek kulubesinden) seyretti. ben o adamın şeyini (gözlerini) öperim lahn.

0|0
    1|3
  • Servet Çetin.

0|0
    0|0
  • Sergen Yalçın

0|0
    1|1
  • babamdan duyduğuma göre lefter kendi izlediklerim arasında rıdvan dilmen

0|0
    1|1
  • A: Metin Oktay

0|0
    0|0
  • Bu sene didim de kendisiyle tanıştıkda :) muhabbeti gibi futboluda çok iyi tanju çolak :)

0|0
    0|3
  • Kızların bile Metin Oktay'ı seçmesi gerçekten gurur verici.. Gelmiş geçmiş en iyi,en karakterli,en centilmen,gözünü hiçbir zaman para bürümemiş nadir Türk oyunculardan. Ruhu şad olsun.

0|0
    1|1
  • metinle lefteri islemwedim bilemicem..diger 3 şık içinden hakan 1, tanju 2 olur..rıdvan çok kısa sürede pek bişi veremedi sakatlıkları yüsünden..

0|0
    0|1
  • Fenerbahçeliyim ama Lefter, Tanju, Rıdvan ve Hakan... Sayamadığım diğer bütün futbolcular hepsi bir birinden değerli ama bir Metin Oktay değil... Metin Oktay'ı hiç izlemesemde büyük futbolcu olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|2
  • her zaman hakan şükür diyorum. bence en kaliteli futbolcu o idi.

0|0
    1|1
  • Metin Oktay

0|0
    0|1
  • Metin Oktay oturaklı adam

0|0
    0|1
  • şeytan tabiki de!

0|1
    1|1
  • zeki rıza sporel