L-carnitin destekli ürün arıyorum

kilo verdiren aynı zamanda kas yapmamaı sağlayacak ürün arıyorum

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba l cartin yağ yakar kalp sağlığı açısından faydalıdır fakat çok az yağ yakar yani aldığın ürün kadar yaksa ne mutlu fiyatıda pahalıdır bence alma

yeşil çay ve kahve iç ve multi vitamin al diyet yap kas yapmanı sağlayacak ürün anabolik steroidler bu ürünleride kullanmazsın antreman tekniği ile kas yapmayı sağlamalısın daha fazla ağır çalışacaksın zamanla olur

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kilo verme ile kas yapma birbiri ile ilişkili iki olgudur. Vucudun kas yapması için protein gereklidir. yağ yakımı için ise spor ve iyi bir diyet yeterlidir. Temel beslenmeni sağladıktan sonra ek besinler alman senin için daha sağlıklı olur. Ayrıca kızlar veya erkeklerin öyle yada böyle spor yapmaları desteklenmesi gereklidir. şahsen destekliyorum seni. ve yürekten kutluyorum. internette bununla ilgili cok iyi kaynaklar mevcut bunları bol bol okumalısın. farklı kaynaklarla karşılaştırıp kendin içi en iyi olanı seçmen hem azmini hemde iradeni destekleyecektir. bilmelisin ki kas geliştirme de idman %20 beslenme ve dinlenme işin % 80 nidir. Kaynakları okudukça daha iyi anlayacaksın. Şimdiden başarılar.

1|0
    0|0
  • Doğal arı poleninin hem yağ parçalayıcı hemde kasları destekleyici bir ürün olması nedeniyle kilo kontrol programlarına ve sporculara sıkça tavsiye ettiğimiz bir üründür. Bu konuda ücretsiz destek isteyebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • L-carnitin kas mı yapıyormuş ne güzel dünya lan

0|0
    0|0
  • Kas yapmanımı sağlicak yapmamanımı anlamadım?

0|0
    0|0
  • kızda kas olurmu yaa :(

0|0
    0|0
  • internetten sipariş verebilirsin

0|0
    0|0
  • saçmalama. napcan kası falan. ayrıca çok saglıksız

0|0
    0|0
    • hafif kas yapmak iyi oluyor ya ...kol, bacak ve karın bölgesinde

• çalış kas yaparsın öyle ürünle falan olmaz

0|0
    0|0
  • gnc den al..var orda

kas ıcınde proteın tozu al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• powerplus diye bir ürün gördüm facebookta onun içinde varmış bak istersen

0|0
    0|0
    • ok. sağol

• powerplus search ettim, güvenilir mi?iddialı görünüyor. sence?

• ne bileyim kızım kullanıyo böyle ürünleri bodybuilding yapanlar. protein tozu falan alıyolar ama çok şişirme oluyomuş o da pohaha gdolu tavuk gibi üç günde şişersin işte:)))

Yükleniyor...