Tuhaf bir haldeyim kızlar

özellikle bayanlardan cevap bekliyorum. bir ilişkim var aslında mutluyum ama heycan yok. yani nasıl anlatıyım bilemiyorum. biraz macera arıyorum aslında bu düşünce bile beni heycanlandırıyor. aldatmakta istemiyorum. sevgilime kısmen söyledim tepki vermedi. yani bu onaylamak anlamına gelebilirmi? bu heycan tabiki gecelik olacaktır

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• eğer gizliden gizliye erkek kaçamak yapabiliyorsa yakalanamıyorsa ve şüphe bile ettirmiyorsa arkadaş helal olsun demekten başka bir sözüm yok..

0|0
    0|0
    • gizli yap diosun yanı. onu ıncıtmek istemiyorum yanı sadece

• alenen yapta gör noluyo. :) tabi gizli yapıcaksın karda yürüyüp izini belli etmiceksin. ama sevgilinide üzmüceksin. ve de aşırıya kaçmıcaksın arkadaş.

• hımm. o konuda iyimdir aslında. yakaanırsam sakat çok kötü düşünemiyorum bile

Kızlar Ne Diyor 6

• madem bu kadar meraklısın

evlen,her gece yaşa heyecanı

Müslüman mısın bilmiyorum ama öyleysen günaha girme...

0|1
    0|0
    • evlenmeden yaşıorum zaten

• ne alaka müslüman mısın. tek işlediğim günah bu değil meraklanma.

• ne merak edeceğim ki

benim merak etmem gereken kendi günahım

ben dinen uygun olmadığını söylemek için sordum,kazanmak bir ömür istiyor ama kaybetmek için bir anlık gaflet yetiyor

sizin seçiminiz...

• heycan derken? luna parka gidin . adrenalinin dibine vurun :D

0|0
    0|0
    • :) heycan bu yastan sonra lunapark kesmiyor

• Halk otobüsünde öpüşün <3

0|0
    0|0
    • :) hayal gücün muhteşem :)

• Neyi onaylıyormuş aldatmanı mı? Maşallah midesi genişmiş.

0|0
    0|0
  • bence sevgilin de heyecan aradığı için seni aldatıyo bu yüzden sessiz kalmıştır.

beyninizde bi sorun var galiba. heycan yoksa ayrılın saçma sapan şeyler düşünüp de o küçücük beyninizi daha fazla yormayın.

0|0
    0|0
  • Bunu kiz arkadasina söyle, anlayisla karsilamasi lazim gayet normal bsy

0|0
    0|0
    • söyledim zaten. ama tepki vermedi yani. bu tepkiisizliğini anlamadım.

Erkekler Ne Diyor 3

• çek bir ortama yapış dudaklara, sonra dokun ona kalbin daha bir güzel atıyor. heyecan isteyen heyecanını yaratır arkadaş :D

2|0
    0|0
  • sizin ilişkiniz bitmiş

ikinizde ayrılamayacak kadar korkaksınız

0|0
    0|0
    • yok oyle değil. sadece ben fazla hızlıydım. şimdi bi kalıba gırmekte zorlanıyorum

• onaylıyorsa heyecan kalmaz ki

0|1
    0|0
Yükleniyor...