Kullandığımız roll ler ne kadar sağlıklı, hiç düşündünüz mü?

İngiltere'de Keele Üniversitesi'ndeki bilim adamları Wythenshaw Hastanesi'nde tedavi gören 17 kanser hastasının göğüs tümörlerini inceledi. Kanser dokularında alüminyum tespit edildi. Ayrıca göğüs dokusunun dış kısmında da alüminyum yoğunluğunun arttığı açıklandı. Daha da önemlisi; koltuk altına daha yakın olan dış bölgedeki bu yoğunluğa ter önleyicilerin neden olabileceği sonucuna varıldı. (alıntı-haber çok uzun)

Güncellemeler:
aysel abla bende sordum .şimdiden özürrrr

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• bilim adamları isviçreli olaydı iyiydi

nee miş ingiliz mi

haberin doğruluğuna dair inancım zedelendi ya la

0|0
    0|0
    • başka yerdede okudum ben bunu

• bana pm mesaj atmışsınız ama ben size atamadım bundan bahsediyorum

• :D:D:D:D

la bebetodnzl

çok güldüm şimdi sana

eaaa yani ayselll daha açık yazarsanızda anlasma mesajı diye bana dedi.

ben konu çok sıkıcı diye salladım. topu sana ama itiraf ediyorum iyi göğüs kontrolü yaptım. top ayağına da iyi oturursa kesin gol olur bu hacı abi

(bu arada ayselll yoo bende bebe ile konuşuyorum derse . bada iyi kapak olur ya la )

Erkekler Ne Diyor 8

• Koltuk altının terlemesine engel olan madde alüminyum tuzudur arkadaşlar. Bu konuda bir çok haber var. Bu terletmeyen roll on lar nedeniyle artık erkeklerde de meme kanseri vakalarında büyük artış oldu. Bu konuda size doğal terleten ancak koku ve bakteri (ki kokuyu oluşturanda bakteri oluşumudur) oluşumunu engelleyen bir roll on markası tavsiye edeceğim. Forever Living firmasının ürünüdür. Bilgi için iletişim kurabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Bildiğim bir şeydi ve alüminyumlu roll-on kullanmayın diye bir cevabımda yazmıştım. Organikleri var

1|0
    0|0
    • organik olanlar hangisi bildigin bir marka varmı?

• aliminyumlu olduğu yazıyormu üzerinde

• yazıyor tabii ki. Elimdeki Nivea'dan yazayım. IngredientAqua, Alcohol denat, aluminum chlorohydrate... Organikleri Bomonti'de bulabilirsiniz

• Sizin altınızdaki kişiyle aynı soru olmamış mı bu ? Neden kaldırılmadı acep. :\

0|0
    1|0
  • leş gibi ter kokanların bi bildiği varmış demkki

0|0
    0|0
  • bendemi kanser olacağim yaa :(

0|0
    0|0
  • sizi bilmem ama Asla kullanmıyorumm...

0|0
    0|0
  • kullanılmamalı ozaman artık roll kesinlikle

0|0
    0|0
  • deodorant daha etkilidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bilmiyordum sağol aydınlattın bizi daha kullanmayalım, ya da organik varmış ondan alalım, insan sağlığıyla oynamayı nekadar cok seviyorlarrr Allahından bulasacılar.

0|0
    0|0
  • Chemtrails spreyleme ile sürekli aliminyum spreyliyorlar zaten gökyüzünden bu da elbette gökyüzünden yeryüzüne iniyor.

0|0
    0|0
  • roll deodarant kullanmak yerine hergün banyo yapmak daha saglikli

0|0
    0|0
  • ben hiç kullanmıyorum içim rahat

0|0
    0|0
Yükleniyor...