En beğendiniz orta saha kimdi?

Şu an faal olanlardan değil yalnız.. Ben Zidane'nin topla olan ahengine ve saha içi liderliğine, Scholes'in de oyunu yufka gibi açışına hastaydım..

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Hagi.

0|1
    0|0
    • Hagi Galatasaray'lı olmasa İnamoto falan derdin sen zaten o derece objektifsin :D

• Beni bilen bilir, Emre'ye de söylemem gerekeni söyledim! Neyse senin gibilere laf anlatmak yerine Ortadoğu barış sürecinde arabulucuk yaparım daha iyi

Kızlar Ne Diyor 2

• Xavi hastasıyız

0|0
    0|0
  • Kimse değil

0|0
    0|0
    • Giderin kime delikanlı :D

• Xeyır olmaz ele sey timam mi Azerice cevap :D

• İle olir de bile neye olmir :D Aslen Erzurum'luyum bilmem anlatabildim mi :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Rivaldo ve Ronaldinho
    Duran topta ise Juninho

0|0
    0|0
    • Aynen kral topçular bunların olduğu takımı 2002 de iki kere elimizden kaçırmıştık ya :)

• Maalesef fırsat elimizden kaçmıştı

• Zidane tabi tartısılmaz..

Ancak ben.. Fabregası begeniyorum cok iyi bir oyuncu bence..

0|0
    0|0
    • Zizou ekol zaten :) Fabregas da özellikle Chelsea de çok ilerletti bence

• Zinedine Zidane, Gheorghe Hagi, Clarence Seedorf, Diego Armando Maradona, Rivaldo Ferreira, Edgar Davids, Alvaro Recoba

0|0
    0|0
    • Hepsi çok klas gerçekten ama Recoba orta saha değildi daha çok hucümun solu ya da forvet arkası gibi oynardı

• Sol hafti Recoba, yani orta sahaydi aslinda.

• Cocuklugumdan forvet olarak van nistelroyu severdim. Kanat olarak 2003 de chelseade oynayan gronkjeer i severdim

0|0
    0|0
    • Gronkjaer'i hatırlıyorum ya cmde de taştı :)

• ooo abicim cm 2003 de kadrom süperdi chelsea. Kalede cech vardı. Defan William gallas wayne bridge asley cole orta saha juan sebastian veron gronkjeer makalele lampard forvet nistelrooy bechkham

• Chelsea'yi bende çok seçerdim ya Melchiot, Cudicini falan vardı benim forvetler Mutu ve Gudjohnsen'di :) birde ilk iş oyunu kurar kurmaz direk Boca'dan Tevez'i alırdım

• Ronaldinho'nun top ile dans edişine, Hagi'nin şutlarına, Alex de Souza'nın ara paslarına ve son olarak Juninho'nun Frikiklerine hastaydım !

0|0
    0|0
    • Hepsi canavar ya :D Juninho gördüğüm en iyi frikikçiydi benimde

• Gerard.

0|0
    0|0
  • zidan okaçha gasgoin hagi rivaldo...

0|0
    0|0
    • Okocha gördüğüm en teknik Afrika'lı futbolcu.. Gasgoin'i izlemedim ama diğerlerinin kalitesi tartışılmaz

• Shearer, Beckham, Owen, Mc Manaman bunlar favori İngiliz topçularımdı :)

• shearer le beraber oynadılar oven ve mcmanaman reele gıderek hayatlarını bıtırdıler tabı sakatlıklarda etkıledı

• Ronaldinho. efsanedir o. brezilyali ronaldo dan dahi iyi oldugunu iddia ediyorum.

0|0
    0|0
    • İkisi kıyas kabul etmez ama saha içi pozisyonları farklı.. ama ikisi de topçuydu hani :D

• Ronaldinho ronaldo nun oynadigi her mevkide oynayabilir bir oyuncu. cunku biteysel yetenekleri daha ustun

• Santrafor oynamak ayrı meziyet gerektirir yalnız, Luis Ronaldo'yu da gömdün ya o da 10 numara topçuydu :D

• ronaldinho

0|0
    0|0
  • Zizou, Luis FiGO

0|0
    0|0
    • Figo da sahaya domuz kafası atılacak kadar topçuydu hani :D Zizou için ne desem boş zaten

• Şeytan Rıdvan

0|0
    0|0
  • Zidane, Beckham, ama en efsanesi ALEX DE SOUZA

0|0
    0|0
  • Emre Belözoğlu

0|0
    0|1
    • Topçuluğu tartışılmaz ama keşke biraz da kalite olsaydı

Yükleniyor...