Bir saat spor yetmiyor normal mi?

Spor hocam 1 saat fitness yaptırıyor. Ama inanın yetmiyor. hani his olur ya spor sonrası ağrı. O yok bende. Olsun istiyorum. :/

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Antrenman içeriğin yetersiz olduğu için sana hafif geliyordur, yeterki miktardaki bir antrenman la 45 dakikada kardiyoda pertini çıkaracak yöntemler var. Öncelikle saati arttırmak yerine içeriğinin değiştirilmesini talep et hocandan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Süreyle değil antrenmanın şiddetiyle ilgili o yorgunluk. Kondisyon gelişmiş olabilir, antrenman içeriği yetersizdir. 1 saat yeterli bir süre.

0|0
    0|0
  • Bence bir bayan için yeterli. Birde yeni isen 1 saatlik program yapmıştır. 1 ya da 2 ay sonra değişir. ya da sen sor hocam bu spor bana biraz az gibi geldi 1 saatte bitiyor hiç bir yerim ağrmıyor de işte aynen :D Benim ki de 2 saat 15 20 dk falan sürüyor.

0|0
    0|0
  • vucuda birden yüklenmek yaznlış zaten, yavaş yavaş alıştırıyo demekki vucudunu aceleci olma. spora ömrünü adıyo insanlar :)

0|0
    0|0
  • 2 SAAT YAP

0|0
    0|0
  • :-)) enerji fiskiriyor

0|0
    0|0
  • kaşınıyorsun bence sen

0|0
    0|0
  • Yeni başladı isen 1 saat yeter

0|0
    0|0
  • anormal

0|0
    0|0
  • Ağırlık girmiyorsundur. Ki ağırlık bayanlara uygun değil. Ben 45 dk da ölüyorum.

0|0
    0|0
  • fazlası zarar

0|0
    0|0
  • Normaldir ben 2 saat yapıyordum.

0|0
    0|0
  • Daha ağır çalışacaksın o ağırlıklar artacak ablası artacak yoksa yüzümü bir daha göremezsin.

0|0
    0|0
  • O zaman sen ek olarak 1,5 - 2 saate çıkar süreyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yeni başlamışsan ısınma turları bunlar normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...