Kız arkadaşım beni bıraktı. Beklemeli miyim?

ortada hiç bir problem yokken terkedildim. konu kızın hayatında yeni biri olması falan değil. verdiğim sevginin tam olarak karşılığını alamayınca 1 yıldan sonra sessizleştim ve aradan 10 gün geçmeden sıkıldığını, ayrılmak istediğini söyledi. benim için ileriye yönelik olabileceğini ama şuan için kesinlikle bi ilişki düşünmediğini söyledi, beklemeli miyim? veya şuan bişeyler yapmalı mıyım?

not: her ne yaparsa yapsın, ona tekrar kapılarımı açacak kadar çok seviyorum onu. öyle unut gitsin falan olmuyor.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• yapabileceğin hiçbirşey yok..maalesef en kısa cevabı bu..üstüne düşme..arama sorma..ezik gibi davranma,aciza görünme.. beni köpek gibi seviyor moduna sokma kızı..dimdik ayaktayım, ölmedim kardeşim imajı çizmelisin..dönerse döner..dönmezse salla gitsin..

ps:hayatın kanunu kaçan kovalanır..o yüzden sizi eleştirmiyorum ama şayet dönerse ve ipleri elinize almazsanız ömür boyu süründürür, ezer sizi bu kız..bunu da unutmayın.

0|1
    0|0
    • anlıyorum. ama şöyle söyleyeyim, ona o kadar değer verirken, sadece sıkıldımla bırakması çok kırdı beni. şimdilik arayıp sormuyorum. ama sözde aramızda tartışma falan çıkmadığı için normal arkadaşlığımız devam ediyor (bunu kendisinden ben istedim.) öyle bi acı çekiyorum ki, ya dönmesi için bişeyler yapcam, yada gerçekleri yüzüne vurup kalbini çok kötü kırıp tamamiyle bırakacam. başka şekilde problemimi çözemem. kırmak da istemiyorum, o yüzden başka bi yol arıyorum.

• bak kardeş acı çekmek diye birşey yoktur aslında..biz kendimize acı çektiririz..dön bi bak aynaya..eminim düzgün birisindir..seni istemeyeni sen hiç isteme..bu hayat felsefesi yaptığın an o kadar canın yanmayacaktır..inan bana..kendi değerini kendin belirlersin.seni değersiz hissettirmesine müsaade etme kimsenin.öyle kırıp dökmek de yapma bence.ezik bi davranış olur..dimdik duracaksın,başka yolu yok bunun..

Kızlar Ne Diyor 5

• BEKLEME BIRAKMIŞSA

0|1
    0|0
    • o kadar basit yani?

• umarım işe yarar. şimdilik onu umursamıyormuş gibi devam ediyorum bakalım.

• yarar mrk etme

• seni cook iyi anlıyorum bende öyle çoook seviyorum ki ama daha dün bıraktı beni sevgi yetmiyor bazen ki birsey yapma seviyorsa zaten döner sana belki aklı karışıktır idare et biraz zaman ver baktın hala ayni o zaman konuş bence

0|0
    0|0
  • kimse vazgeçilmez değildir beybi

0|0
    0|0
    • ama kendisi benim için vazgeçilmez, hakikaten unut falan demeyin, yapabileceğim bişe değil, zoru görünce kaçmak için sevmedim ben onu. herşeyi göze aldım

• bnde aldım bu sefer o kaçtı. hemde biz sevgilide değildik nişanlıydık. bekle ozaman az gezsin tozsun senden iyisini bulamazsa gelir

• haketmişsin ...

0|0
    0|0
    • neden hakettiğimi öğrenebilir miyim?

• ama yine de teşekkür ederim. dediğini dikkate alıp biraz kendime çekidüzen vercem :)

• bişey değil .. :)

• Senle mantık evliliği yapacak demekki.Karar senin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• git başkasını bul öyle canı sıkılıp giden kızdan birşey olmaz beraberlik anca beraber kanca beraber yaşım 35 sene 93 den beri evliyim zor günde iyi günde beraberliktir evlilik öyle canı sıkılacak gidecek sende bekleyeceksin unutmaki ilklerin sonu gelmez ilerde başka bahanelerle karşına çıkar

0|1
    0|0
    • haklısın. ama ne bileyim, sevdikten sonra bu kadar kolay vazgeçemiyor insan. kendime bunları anlatamıyorum.

• anlatmalısın daha ileride çok daha kötü olabilirsin eskiyi unutmak yeniyle daha anlamlı olur tabi karar senin benim düşüncem bu hani bekara karı boşamak kolay dersen bekarda değilim:)

• kesınlıle arayıp mesaj atma döner ne kadar üstüne gidersen o kadar çok kaçar bekle kendını tut zor olsada tut o yazacaktır sana bazen ilişkiler bu hallerı alabılıyo kafasını dinlesin biraz sıkıştırma

0|0
    0|0
  • Giden gitmiştir gelenlere aç kapını eskiyi eskide bırak ;) beklemek acizlikten başka bir şey değildir

0|0
    0|0
    • ufacık bi umut olsun, 10 sene bekle desin, yine başkasına bakmadan beklerim, o kadar çok sevdim. elimde değil, unutamıyorum.

• bir şey diyemem ben bu aşka ozaman karar senin

• Senden daha iyisini bulamazsa gelir belki.

0|0
    0|0
    • benden daha iyisini kesinlikle bulamaz, onun için yaptığım şeyleri bi başkası için kimse yapmaz. kendisi de biliyor. ama sanırım eski erkek arkadaşının onu terketmiş olması, benim de bırakıp gidecem kaygısına yol açıyor.

Yükleniyor...