Hoşlanıyorum ama güvenemiyorum

merhaba arkadaslar ben son 1haftadır kankamın kankasından hoşalanıyorum konusuyoruz falan dün aksam benı sevdini söyledi bende hım dıe geciştirdim cünkü bizim guruptan benım en yakın arkasıma da 2-3 ay önce hoşlandını soylemiş bu yüzden güvenemiyorum siz ne yapmalıyım gercekten hoşlanıyormu yoksa sadece kalbı boş dıe doldurucak bırınımı arıyor tanısanız cocuk cok ıyı bırı ama işte...

Güncellemeler:
Boş insanlar boş konuşak canımı sıkmasın lütfen .

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• sizin eleman bilgin kamkam style ya :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• önüne gelenden hoşlanan birisinin senden hoşlanması doğal en başta kendini ayrıcalıklı tutma ilk olarak diğer yandan diğerleri gibi senide terkedebilir yada anlaşamayabilirsiniz.Bir erkeğin arkadaşlığı ve sevgililiği arasında uçurum vardır çoğu erkek arkadaş iken daha iyidir emin ol.Benım düşüncem durumu zamana bırak duygularını sakla kesinlikle böyle devam et ilerleyen zamanlarda senı kazanmak için neler yapıcak izle gör sen zaman o bişeyler için cabaladıkça sevgisine o zaman güvenirsin ama onun sevgisini göstermesini bekle ve senı hakettiğine ne zaman inanırsan o zaman karşılık ver ve mutlu bir ilişkin olsun.

0|0
    0|0
  • bence dene...belkide o arkadaşını uynuttu bile...kalbide boş ve denemeye deqer..denersen inşallah mutlu olursun

1|0
    0|0
  • güvenmelisin kesinlikle seviyordur

1|0
    0|0
  • o vermemiş demek ki, bööle arayışlar devam eder.

0|0
    1|0
  • valla hanginizi tutturursa artık:)

deniyor çocuk...

kör tuttuğunu öper misali..

0|0
    1|0
  • Yersen bunu oda seni yer :)

0|0
    0|0
  • zincirleme kanka furyası mı var? kankanın kankasından hoşlanmak ne :)

0|0
    0|0
  • okadar çok ümitlenme bence sen

0|0
    0|0
  • ebemin dedesinin kızının torunundan hoşlanıyordum güvenmiyordum beni sevdiğini söyledi ama ben temeli çamur olan bir yere bina kuramayacağımı söyleyip uzaklaştım. güvenmediğim yere ilişki inşa etmem

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok iyi biri falan diye düşünüyorsan, belli ki sende de biraz hoşlantı var. Bence 2 3 ay önce bir arkadaşından hoşlanması şimdi senden hoşlanmıyor anlamına gelmez.. Senden de hoşlanmış olabilir içinde ona karşı bişey varsa önyargılarından kurtul derim.. :)

1|0
    0|0
  • bosta oldugu icin arayıstada olabilir ama aradan 2 3 ay gecmis onu unutmustur belkide simdi seni seviyordur , seninde gonlun varsa bi dene bence

1|0
    0|1
Yükleniyor...