1 ayda zayıflar mıyım? acil yardım eder misiniz?

arkadaslar 1,5 aydır spora gidiyorum haftada 5 gun.163 boyunda 66 kiloydum, kilom değişmedi ama sıkılastım. Haziran ın 19 unda dugunum var.1 haftadır diyetisyene gidiyorum ve harfiyen uyuyorum. gunde 1200 kcal civarı ve spora devami daha cok kardiyo ama ağırlıkta var biraz. sizce ne zaman sonuc alırım ya da ne kadar zayıflarım?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Acele etme 2. ay verirsin kilon duşmezdir ama incelirsin önemli olan vücut şeklin kaslı insan ağır basar hem ilk ay korumaya alır vücut sık ye olculu ye beyin besin geliyor desin ve metabolizma nı yavaşlatmasın tempolu kardio ds tavsiye ederim şekersiz kahve ve yeşil çay da iidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ayda 5 kilodan fazla verirsen verdiğin kiloları tekrar geri alırsın. Dietisyen 1200 kalorimi eksiltti böyle bişey olurmu ya en fazla -500 olması gerek.

0|0
    0|0
  • Enerji harca bol bol...

0|0
    0|0
  • 1, 5 aydır gidip nasıl kilon değişmez? Bu işte bir sorun var demektir bu.

0|0
    0|0
    • işte ben de o yuzden diyetisyene gittim :D

• Anladim :D diyetisyene gittikten sonraki olan düzene devam ettiğin sürece güzel değişim olur. Ancak ayda max.4 kilo verilir bunu unutmayin ve daha çok kilo vericem diye kardiyoyu abartmayin.

• protein diyeti yap 1 haftada zayıfla 7 günde 5 buçuk kılo verdim..

0|0
    0|0
    • nasıl bir program uyguladin?

• kac kiloyken yaptın bunu? ayrıca yağ olcumu yaptırdın mı? diyetten sonra kas yag durumu ne?

• 1 hafta sabah tuzsuz peynir 2 yumurta beyazı öglen tuzsuz yagsız tavuk suda pisir ye ne yiyebilirsen aksama fırında balık yine tuz felan yok günde 50 mekik 2 km koşu 96 kilodan bol bol protein alın yag yakar evet ben yag yaktım ama 1 haftadan fazla yapılmaz ve agır bir diyet kafanıza göre ypamayın

• 1 ayda cok rahat verirsin 3kg o dediklerini yapıyoarsan

yemeyi kestiysen tabi.

0|0
    0|0
  • Gunde iki defa bosal seks yap asiri zayiflarain

0|0
    0|0
  • Bir aya sigarsin o gelinlige merak etme:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya burdaki diyetisyen değil bir çoğuda zayıf insanlar zayıf insanlara sormıcaksın en iyisi diyetisyene zor

0|0
    0|0
  • yeşil çay iç

0|0
    0|0
  • Ben 1,5 ayda azim edip 17 kıloya yakın kılo verdım ama benımkı cok saglıksızdı

0|0
    0|0
    • kac kiloydun?

• En son 79 a çıktığımı Hatırlıyorum okul acılana kadar 65 e düştüm okuldayken devam ettım 63 oldum ve en son 58 e düştüm bir ara ama boyum 1.70 o yuzden 58 hıc yakısmadı herkes cırkın olmussun dedı bende biraz geri aldım

Yükleniyor...