Ağzının içine düşen bir sürü kişi olsa da sen gider yine ağzının içine s*çanı seçersin!

Küçük iskender'in bu sözü durumu özetlemiştir anlaycğnız :/

Neden böyleyiz .. Neden kendimizi üzenleri daha çok seviyoruz. Neden bizi gerçekten sevenlere yaklaşamıyoruz :(

Erkek veya kadın hiç fark etmez her iki cinste de mevcut bu söz . Hiç sordunuz mu yada mantıklı bir cevap buldunuz mu ?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• "kaçan balık büyük olur" "kaçan kovalanır" Atalar da doğru söylemiş. hayatın düzeni bu kendimize büyük geleni hep ulaşamiyacağımız şeyleri isteriz. bir ferrari süper bir villa şöhret ün vs. vs. çünkü birçok kişilik elindekiyle yada elde ettiğiyle mutlu olacağını düşünmez hep daha üstünü ister

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• çoğu kişi asla tam anlamıysa sahip olamadığı kişilere karşı tutku duyarlar buna benzer ve daha vahim durumlar benımde başımdan geçti ama durum ne olursa olsun şunu söylemeliyiz sahip oolduklarımıza sıradan gözüyle bakmayı kesersek doğru olan yolda ilerlemiş oluruz..

0|0
    0|0
  • Aramadimki buluyim :)

0|0
    0|0
  • Valla var ya burada insanların kendisine yapılanları görmediği açık ve net olarak görülüyor bizler her zaman kötülükleri bir kenara bırakıp iyi olmasına bakıyoruz iyilik eden kötülük bulur bu devirde

0|0
    0|0
  • herşeyden önce sorunu ve bu gözlemini çok sevdim,çok sevmenin ve sevilmemenin ne olduğunu iyi bilen biri olarak şunu söyleyebilirim:tamamen kişinin ne istediğini bilmemesi ve hayatına nasıl devam edeceğinin kararını henüz verememiş olmasıyla ilgili bir durum...bence yeteri kadar üzüldükten sonra kendisiene değer verenleri daha çok arar oluyoruz ama iş işten geçmiş kuş uçmuş oluyo bazen...

0|0
    0|0
  • Bence isanın egolarından dolayı böyle. Talep görünce şımarıyo. Açıkçası bu bende de var beni sevenleri ben sevmedim benim sevdiğimde beni sevmedi.

0|0
    0|0
  • cevabını bulursan buraya yaz ama şu atasözüde gerçektir.s..n.. yaranır atalarımızın her dediği doğrudur

0|0
    0|0
  • Büyük iskenderin şu yorumu durumu özetliyor: Bok yemeği seviyoruz.

0|0
    0|0
  • bu terkediliş seni çok yıpratmış tek diyeceğim

0|0
    0|0
  • rekabet duygusu kadını yer bitirir ondan ve sahip olma duygusu da cabası :)

0|0
    0|0
  • s.k.n yaranır demişler

iskenderin sözüne gerek yok

bu ezelden beri böyledir kardeş...

0|0
    0|0
  • sadişt eşşoğlueşşeğin tekiyiz

0|0
    0|0
  • sanırım herkesin içinde bilinmez bir mazoşistlik var..

0|0
    0|0
  • bu hayatta zaten iyiler kalpten sevenler hep kaybediyorr

0|0
    0|0
  • küçük iskender abim demiş ve doğru demiş adam ne derse doğrudur.

0|0
    0|0
  • ee hayatın gerceyi bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mantıklı düşünemediğimiz için, sorun bizde tamamen, mantığı devreye sokarsan zaten böyle bir hata yapman zor.

0|0
    0|0
  • bu konuda bende biz kızlara çok kızıyorum. öyle değer veren öyle çok seven insanları boşa harcıyoruz ve üzüyoruz sanırım onlar da kendilerini yerden yere vurana aşık oluyolar bizim gibi.. neyse ama şuna inan bi gün geliyo, ve sen sana aşık olan birine sende aşık oluyosun işte o zaman mutluluğu yakalıyosun:)))))

0|0
    0|1
  • belkide zor olduklarından.kolay olunca elde etmişlik duygusuyla sarfedilecek bir çaba kalmıyor.insanoğlunun içinde sürekli bir şeyler kazanmak içgüdüsü var.ya da belki de rastlantıdır.sevdiğin insan karşılık verince mutlu olan bir sürü kişide var.

0|0
    0|0
  • çünkü bizi istemeyene hırs yapıyoruz daha çok .diğeri zaten seviyor onla uğraşmıyoruz bile o zaten istiyor .istemeyen neden istemedi diye hırs yapıyoruz

0|0
    0|0
  • büyümeyen ergenlerden bu iskender

0|1
    0|0
Yükleniyor...