Sevdiğiniz sizi ansızın öpse..

kızlar diyelim hoşlandığınız erkek le yol ortasında karşılaştınız ama sevgiliniz değil. Bir anda muhabbetin ortasında susupta sizin belinizden tutup kendine çekse ve dudağınızdan öpse ? Düşünceleriniz neler olurdi? Tokat atsanız mesela, itseniz sövseniz.. bu sevmediğiniz anlamınamı gelir yoksa utandığınız anlamınami? Hakkınızda herşeyi bilmek istiyorum :)

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• yani sonuçta bunu bana yapan sevdiğim erkekse mutlu olurum. ama zaten çok çekingen biriyim, böyle bişey yol ortasında yaşandığıı için yerin dibine girerim. onada tepki ne vereceğimi şaşırırım. daha sakin bi yerde ansızın öpebilirr :)

0|0
    0|1
    • Acelemiz var ama işe geç kalacak ve ben yanına habersiz gidicem .d

• Sanırım ben bu gidişle evlenemiycem yaw çünkü beraberliği kabullenemiyorem . Büyük ihitmal mühendis olduktan sonra bi çıtır hizmetçi tutarım idare ederim sonrada nalları dikerim :/

• :D ama evlenmek gerekli. yapma öyle yapma:D aslında iyi fikir sıkıldınmı gönder başka hizmetci ama türkiyede yalnız erkeğin yaşadğı eve zor gelir hizmetci :))))

Kızlar Ne Diyor 10

• şaşkınlıktan şirince tepkiler olabilir..şöyle omzuna şaplak,delisin sen lafları felan..ama kesin hoşuma gider sevdiğim adamsa..değilseye girmiyoruz şuan..

0|0
    0|0
  • utandığındandır yha bence ayrıca hoşuna gider ne bilim benim giderdi yada gitmezdi bilemicem yhaa he ama dişlerini fırçalamış olsun bence

0|0
    0|0
  • Çok hoş olur hiç beklenmeyen bi anda bi öpücük :)) ben olsam gülümserim, ben de onu çeker öpüşmeye devam ederim etraftakiler umrumda bile olmaz. Bunu ben mi söyledim...

0|0
    0|1
  • hepsi de bu söyledigin şeyin hayalini sadece hoşlansa bile

605426540454 milyon kere kurmuştur :D

0|0
    0|0
    • ben hayali ayaküstü kurmuştum uygulamayı bu sabah yapacaktım fakat kıza yetişemedim servisi kaltı gitti..

• abi olay onun senden hoşlanıp hoşlanmaması bence :)

• utanırım ya o yüzdenn çokkk kötü dayak yer o kesn bikere

0|0
    0|0
  • Şimdi o zaman büyük ihtimal onun kemikleri kırılır! Utanmıyorum ama hoşlanmıyorum benden izinsiz zaten öyle birisini sevemem ben

0|0
    0|0
    • Şöyle birşey yazmıştım: Sevdiğiniz fakat sevgili olmadığınız erkek öperse..?

• E o zaman kafa bedeninden ayrılır:D Şimdi çok kaba oldu:D

• Error! İşte amacınız ne kızlar hoşlandığınız kişiyi niye katlediyorsunuz :D

• utandıgımdandır..

0|0
    0|0
  • sevgilimse beni öpen onu yakasıdnan tutup yatapa atarım anında :D

0|0
    0|0
    • Yalnız yol ortasında ve sevğili olma dönemini başlatmak amacıyla öpse diyorem .. Eve gelen kızı öpsen zaten o seni soyuyo .dd

• hahha problem yok :)

• ansızın öpse yerin dibine girerim aceba gören oldumu diye :) oda ansızın bi tokatla karşılaşabilir yani bunlar hep ansızın olur dermişim :) ama ben sevgilime vuramam öpünce utanırım niye böyle yaptın derim kızarım ama vuramam ki :S

0|0
    0|0
    • Şuna dikkat et seni öpen kişi sevgilin değil sevdiğin.. Henüz sevgili değilsiniz yani.. Ve utanman çok hoşuma gider yanlış anlama yani benim kızın utanması..

• kız seviyor erkek seviyor fakat adını koymamışlar

• hmm anladım ilkinde ne dediysem odur o zaman. :)

• hoşlandığım biri bana bunu yapsa; keşke yapsa :D ya hani amaç öpüşmek değil ama o an ki heyacan tarif edilemez olurdu kız zaten hoşlanıyor daha ne, ya sen bana şunu söylesene bir erkek bir kızı öptü diyelim işte öptükten sonra kızın nasıl tepki vermesini beklersin hani ben tokat atamam lafta söyleyemem tepki vermem heralde çekip gidebilirim ya da kalıp hi,çbir şey söylemeden ona bakabilirim yani bunu yapsam çok mu malca olur:D nasıl bir tepki beklersin yani?

0|1
    0|0
    • Ben tepkiyi kızdan değilde daha çok etraftaki insanlardan beklerim.. mesela kızı öptüm beni itti veya tokatladı etraftan gören dayılar delikanlılar üstüme çullanır diye korkarım biraz.. Ama herşeyden önce öptüğümde gülümsemesi çok önemli..

• yalnız ilişkinin adını nasıl koyamadınız onu anlamadım ben ''kız seviyor erkek seviyor fakat adını koymamışlar'' dedin ya nasıl oluyor la bu iş :D

• pampa işte o benim odunluğum ben böyle çıkmadan önceki evreleri çok severim hani birde kıza çıkalımmı falan demek çağ dışı gibi bilemiyorum kısaca Ben bir odunum! .ddd

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...