Beşiktaş ve fenerbahçe şampiyonluğu resmen galatasaraya hediye ettiler doğru mu?

birisi son sıradaki takıma diğeri akhisar gibi aşağıdaki takıma yeniliyor gs son dakika puanlarıyla avantajlı hale geldi bence rakip takımlara laf atacaklarına önce kendilerini sorgulamaları gerekmez mi?

Güncellemeler:
puan kaybediyor diyecektim :)

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Biliç beynini sikim. Olcay malı senin karınmı * mı verdide sürekli onu oynatıyorsun. Olcayın yetenek sıfır top kontrolü sıfır. Hız yüksek ama işe yaramaz oraya buraya koşmakla iş olmaz.. Senin iyi yaptığın anca taraftara üçlü çektirmek. Biliç defansa olcayı koyuyor. Olcay ne anlar futboldan. Anca bir sol ağayı var ki yere göye sıgdıramıyor. İlk yarı oynamadınız bile. Kaleye şutunuz yok orda koy bir orospuyu en şutu olur. Koskoca takımın bir şutu olmaz mı. Biliç şunu anladım senin fatih terimden farkın yok. Yetenek yok ama konuşma çok. Hakeminde anasını sikim. Çoçuğunu sikim. Ölmüşse genç halini sikim. * kodumun hakemi sikti maçı 2 yarı direk saarıdan kırmızı vermesi gerekirdi. ayrıca korner toplarını da vermedi. Ama doğru galatasaray hakeme ver parayı biz yenilelim. Ne olur ne olmaz diye derbide kaybederiz diye. Motta * git. Sikimin boyu senden uzun. kısacık boyun var * . O kadar hatalı toplar hattınki futbolu bırakman lazımdı. Adamlara yetişemiyorsun sonrada anca sarı veya kırmızı ile durduruyorsun. Aynı özelliklere sahip serdar ve ersanda bunlara dahil etmek gerek. Atiba o kadar pozisyon buldun kaleye şut çekmedin. Bir ilk yarı çektin başka yok. Önün boş vur kaleye illa pas atacaksın. Töre seninde * koyim. Silahını al kendini vur topları sürekli yavaşlattın. Oyunu soğuttun işe yaramadın. Dembaba sana beste yapanı sikim. Götünü kaldırdık bir b*k yaptığın yok. Hayret bir normal gol attın hep penaltıdan olurdu. Ama attığın golde kaleçiye çarparak girdi. Biliç cenk 60 dan sonra oyuna girmesi lazımdı.80 den sonra koysan ne olur. Bügün benim için en iyileri 1. sosa 2. günay 3. tolgaydı. Başkaları yoktu ama isimleri vardı. Fenerin puan kaybetmesini istiyordunuz al size puan kaybı neden yenemediniz. İçinizde hırs yoktu.

0|0
    0|0
    • kardeş çok üzgünsün anlıyorum da küfür etmene gerek yok hayırlısı olsun

• yok benim birinci planda değil ama şampiyonluk kazzanmak istiyordum. Yeni statda bunu kutlardık. Şampiyon olmayı hayal ediyorum. Ardakadaşlarımla dalga geçip onlarla daşşak geçmek istiyorum. Adamlara laf uzatamıyoruz

• bu kadroyla olmaz maalesef beşiktaşta dembaba gökhan ve atibayı çıkar sıradan bir anadolu takımı olur yalansa yalan de inan ersan gülüm ptt de zor oynar

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 16

• Kesinlikle bu saatten sonra Galatasaray bırakmaz.

0|1
    0|0
    • hiç belli olmuyor işte fener bjk puan kaybedeceğini düşünüyormuydun gençler kolay değil bizim maçımızda son dakikada aldınız :)

• Vallaha benim en cok korktugum mersin maciydi onuda atlattik bu saatten sonra kaybetmeyiz. Cunku rahat ve sakin oynayacagiz.

• rahat oynarsa işi daha zor olur bence :)

• Biz zaten haftalardır kalan bütün maçlarımızı kazanırsak Şampiyon oluyorduk ve halada öyle Beşiktaş ve Fenerbahçe nin puan kayıpları bizi sadece rahatlatı.

0|0
    0|0
  • aynen şuanda fbjkliler :)
    http://hizliresim.com/DM37oy

0|0
    0|0
  • Galatasaray'à laf atacağna bu sene Son dakikalarda ve penaltıdan kaç puan aldığına bak fenerliysen takiminin

0|1
    0|0
  • Buyuk olcude verdiler ama tam olarak bitmedi. Ayrica yenilmediler yanlis yazmissin, berabere kaldi ikisi de.

0|0
    0|0
  • Yapacak başka şansları yok.

Şampiyon, Galatasaray. <3

1|0
    0|0
    • daha hiçbişey bitmedi ama :)

• Hahaha. :D :D Bakcaz artık.

• aykut hocayla daha iyi yerlere geliriz umarım çok iyi bir hoca

• Hediye etmis olsalardi sahada mucadele etmezlerdi ama futbola skor anlaminda katki yapamadilar rakiplerini yenemediler. Galatasaray puan vermeden yoluna devam etti. burada hediye etmek degil galatasarayin kazanmis oldugu bir sampiyonluktur

0|0
    0|0
    • gs sanki çok mu iyi oynayıp kazandı

• bu sene şampiyonluğu hiçbiriniz haketmediniz tek hakeden takım bursaydı bence

• Hakettiyse niye ligde 6. sirada o zaman iyi top oynuyolar diyosun da bjk de yillar sonra bu kadar guzel top oynuyodu. Takim bu bazen cikista olur iyi oynar bazen formdan duser. Bunun dengesini kurabilen takim sampiyon olur ki galatasaray olacak. bir terslik olmazsa

• Daha erken şampiyonluktan bahsetmek için ben de Galatasaraylıyım ama hala tam güvenemiyorum daha maçlar bitmedi garanti değil işimiz

0|0
    0|0
    • siz kaybederseniz bile beşiktaş ve fenerbahçenin kazanacağı belli değil

• İstanbul Başakşehir şikeci bunu anlamak zor değil doğru düzgün taraftarları yok ama çok iyi oyuncular alıyorlar nereden geliyor bu paralar? Ben Fenerbahçe için demiyorum geçen yıl İstanbul başakşehir ptt 1. ligde oynadığı son maçı da sattı Balıkesir'e ligin en şerefsiz takımlarından biri o takım

• adam zaten şampiyondu neden kassın kendini ki başakşehir avrupaya oynuyor fener kolay kazanamaz

• bir fenerbahçeli olarak galatasaraya elimizle şampiyonluğu verdik. Bizim klüpte gitmesi gereken fazlalık çok var.

0|0
    0|0
  • Sampiyon olduk ulen

0|0
    0|0
  • Sayılır

0|0
    0|0
  • henüz etmediler

0|0
    0|0
  • Kesin Galatasaray şampiyon diyenleri haftaya görecem ben kim oluyormuş bakalım şampiyon

0|0
    1|1
  • Aynen öyle oldu...

0|0
    0|0
  • Konyaspor ulan...

0|0
    0|0
  • Onu bosverde insallah basaksehir uefa lisansi alamaz konyaspor uefaya gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...