Bugün kendime çok yüklendim galiba? Yardımcı olursanız sevinirim?

Bugün 150 tane mekik çektim ara vermiştim spora yaz geliyor diye başlayayım dedim ama karnım çok ağrıyor çok yüklendim galiba, ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Sadece mekik olsa iyi esneme hareketleride yapıyorum. Evde aletlerim de var, ağırlıkta kaldırdım her yanım ağrıyor 😣
Güncelleme

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Set halinde yapmassan pert olursun tabi :D öncelikle uzan kalkma fazla kasların iyi çalışmış

0|0
    0|0
    • 3 sette yaptım 50 50 yaparım genelde çoğu hareketi

• Asıl ilgilendiğin için ben teşekkür ederim 😄😊

• Ne demek varsa başka sorun mesaj at istediğin zaman

Erkekler Ne Diyor 8

• dinlen.48 saat.

0|0
    0|0
  • Yarın bu kız pert :D

0|0
    0|0
  • Muhtemelen 2-3 veya 4 güne ağrın tamamen geçer. bir anda yüklenmek manasız. önemli olan bir ritimde gitmek ve kademeli arttırmak. böyle yaparsan istemeden kendini sakatlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Normal ,2-3 gün Sürüyor hamlığın acısı , şahsen ben o ağrıyı erken geçirmek için proteine yükleniyorum

0|0
    0|0
  • Mekik leri geri al :))

0|0
    0|0
  • Çok ağrın varsa sıcak suda masaj yap veya kas gevişetici sür arkadaşım bende öğle yapıyorum ağrılarım şiddetli olursa

0|0
    0|0
  • Günde 3 l su iç. Magnezyum, potasyum bakımından yüksek olan besinler tüket. Örneğin muz çok etkilidir. Kaslarını rahatlatır

0|0
    0|0
  • Yavaş kanka acelen ne böyle 😃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vücutta hamlık yaşanırken yavaş yavaş başlaman lazım artık bir kaç gün sonra geçer merak etme. Birşey yapma esneme hareketleri başta ve sonunda yap bitti. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Cok ağır yapma birden acele etme yavaa yavaş

0|0
    0|0
  • Öyle hemen başlama, ilk 1 hafta 3 set halinde 10'ar 10'ar çek. Sonra hem setleri hem de mekik sayısını çoğalt. Birden yaparsan hamlarsın ve daha çok yorulursun

0|0
    0|0
  • öl ve rahatla dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...