Korkuyorum, Squat yapinca bacaklarim bu kiz gibi mi olacak?

Ne yani squat yapinca ayaklarim bu kadar kasli mi olacak? Bunun ki asiri kasli ya 😣

Korkuyorum, Squat yapinca bacaklarim bu kiz gibi mi olacak?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Vucutta kas olması için spor yeterli değildir sporla vucudu yıkıma uğratırsın ve vucudu beslemezsen vucudu dinlendirmessen kasların yekrar ve adelenin olusmasına imkan vermessen iyi bir vucut inşa etceğine vucudu yıkıma uğratırsın kas yapmam kolay olsaydı kısa sürede kas yapılırdı bu kadın bu spora yıllarını veren bir kadın dedğin gibi bir olay yok kadın cok iyi bir beslenme ğrogramı uyguluyo besin olarak sen bunun gibi beslenmediğin için kilo basına bir bayan olarak en az 1.3 gr kadar protein yüklemesi yaomadığın için kas oluşması zordur sertliktir sıkılaşmadır o:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Michelle Lewin gibi olamazsın. istesende olamazsın. sadece squat la olmuyor bu işler. bu ablamız bu işten para kazanıyor. ayrıca Ronaldonun da fitness eğitmenliğini yapmıştır kendisi. sen onun çalıştığının binde birini çalışamazsın. yılların emeği var. kolay mı..

0|0
    0|0
    • Ya tabiikide. Biliyorun kadin ünlü sporcu ona lafim yok. O vucudunu kaslarini begenmis olabilir, bir sürü insanda begenmis olur fakat ben o kadar fazla kasi kadinsi bulmuyorum ve begenmiyorum. Yoksa sporculuguna basarilarina lafim yok.

• yarın başlıyorsun dimi.

• Hayir yarin degil gelen hafta zaman bulup gidicem :)

• Belden yukarısı afet
    Belden aşağısı Roberto Carlos bu ney la :S

0|0
    0|0
  • Böyle olması için senelerini vermen lazım canım benim ayrıca bacağa çok yüklenmiş bu yarışmalara vs katılıyor bariz böyle olmazsın daha ince olur bacaklar kalcalar dolgunlaşır vs vs böyle

0|0
    0|0
  • Hayır tabii ki zira o bacaklarınrıda kasmış resimde

0|0
    0|0
  • Bu kız yıllardır bu işin içinde, almadığı takviye de yok. Kıcını yirtsan bunun gibi olamazssin.

0|0
    0|0
    • Öyle bir niyetim de yok zaten. Herkes kendi isiyle ilgilensin kendi isinde basarili olsun yeter😉

• iğrençmiş

0|0
    0|0
  • ROBERTO Carlos mübarek 😃

0|0
    0|0
  • Merak etme istesenden olamazsın.

0|0
    0|0
  • Abartırsan bundan beter bile olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• fazla fotoshop var bence.. oyle popomu olur yahu.

0|0
    0|0
    • Olur olur. Fakat uzun bir sure yaptiktan sonra olur.

• Hayır ya bu çok kötü

0|0
    0|0
  • valla bunu yapman için baya uğraşman gerek
    ama çok da güzel durmuyor
    istediğin şekle gelince bırakırsın birşey olmaz

0|0
    0|0
  • imkanı yok yılların çalışmasıdır bu

0|1
    0|0
  • Michelle lewin gibi olunmaz, olunamaz. O bir melek😍