Arkadaslar fitnessa basladım sizce beslenmem nasıl olmalı?

arkadaslar merhaba bir fazlalıgım yok 169 boyum 52 kilom sadece tek sıkıntım bacaklarım kalın fitnessa basladım bugun sizce normalde nasıl besleniyosam devammı ediyim yoksa beslenmemi değiştireyimmi nasıl yapayım ve squat yapıyorum squat programımı daha iyi olur yoksa hergün 30 squat mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle hedefini bilmem gerek eğer iyi bir fiziğe kavuşmak istiyorsan protein ağırlıklı beslenmen gerek normal beslenmen nasıl bilmiyorum ama kilo x 1 gram yeterli olacaktır senin için yani 52 gram protein günde alman gerek karbonhidrat konusun da bence ihtiyacın kadar al veya döngü yap 1 gün az 1 gün çok 1 gün orta gibi yağları da karbonhidrat döngüsüne göre alman senin yararına olucaktır.

0|0
    0|0
    • hedefim yani sıkı bir vucut özellikle bacaklarımdan zayıflamak

• O zaman dediğim gibi karbonhidratı aktivite öncesi alıcaksın dikkat edeceksin buna çünkü insülin her ne kadar anabolik te olsa senin için tehlikeli. Yani günlük 50-100 gr karbonhidrat yeterli olacaktır. Bence

Erkekler Ne Diyor 4

• Yuruyus yap ama rampa moduna al. 30 dk yuruyus 30 dk bisiklet ondan sonra bir yuruyus aleti daha var adini bilmiyorum kollardan tutunarak yuruyosun o hareket kalcalar icin cok etkili. Onlari yap yeter

0|0
    0|0
  • herşey squat değil @selaameraba güçlenme anterimanları yap güçlü bir kız ol taş gibi bacakları sorun etme nolcak kalın bacakdan dah ane istiyorsun :D

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
  • bir foto alsak?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence ayni kalsın diyetin. Hatta zayıf bile sayilirsin sen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...