İnsan hiç mi düşünmez karşısındakini neden bu kadar acımasız?

bu erkekleri hiç anlamıyorum. sürekli yazdı durdu aradı ilgilendi. 1 hafta sonra bir günde değişti. takmamalar seyrekleşen ilgi yazmaz oldu. en son dün yazdı sabah. bidaha hiç yazmadı. sıksam bunaltsam tamam da ben hiç bişey yapmadım. güya bu hafta gelicekti görüşssek hadi dicem elektrik alamadı anlarım. bu insan aile dostumuz ama 3-4 kez gördüm merhabamız vardı. hayır madem gönlün yok insanın aklını neden karıştırıyosun be adam. ben hayatımda mutluydum.hiç üstüne gitmedim kalkıp şimdide neden böyle yaptın demem. susmak en iyisi ama amacını hiç anlamadım sizce amaç neydi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım internetten tanıştınız, ve o şuan seninle ilgilenmiyorsa ya bir yanlışını görmüştür yada başkasıyla ilgilidir

0|0
    0|0
    • ayy hayır ya netten falan tanışmadık aile dostumuz gördük birbirimizi bi kaç kez. sohbetimiz çok yoktu

• hayatta mutlu olmanın önemli şeylerinden birisi de seni takmayanı takmamaktır

• haklısın bi öğrensem zaten öyle olmayı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• salla gitsin onu merak edip aramanı istiyor öyle erkek tiplemelerinden uzak dur kafadan ipleri eline almak istiyor ileride bir sorun çıkarsada aranızda sana suçu atacaktır sen istedin aradın diye

1|0
    0|0
  • Mişin kopleytıd

0|0
    0|0
  • galiba sen bu soruyu bi kere daha farklı olarak anlatmıştın. yada seninle benzer biri var :) ya neden bukadar kasıyorsunki adam belki bi deneyim demiştir 1 kere görmüştür elektrik alamamıştır ne var bunda zorlamı sevilmeyi istiyorsun

0|0
    0|0
    • arkadaşım görüşmedik ya

• senden daha güzelini bulduysa çok rahat bakar yüzüne emin ol. o kişilerin yüzü yoktur zaten senide pek tınlamaz :))

• tınlamıo zaten

• bu lafi terazi erkklerine sakin deme.

ask olmadsn yasayamazlar. adamina gore muamele yap.

durustce seven kiz yok yada bn bulamiyom diye tum kizlari lekelemenin anlami var mi?

0|0
    0|0
    • aman anla işte ... ben hayatımdaki için dedim

• bnce uzulme. secimini dikkatli yap. ask onemlidir insan sevmek sevilmek ister.

fusundgn biri yoksada bekle cikar zmnla.

oyle insanlarida takma. basit biri ki daha sana aski yasatamamis bile

• amacını bilemezsin .gidene kal denmez .yada başka nedenler vardır.

0|0
    0|0
  • bu erkek milletinin köküne dinamit suyu.

MERHABA KIZLAR MERHABA

0|0
    0|0
  • sevişecek başka birini bulmuştur ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendine bağlayıp peşinde koş istiyor klasik erkek mode -,-

2|1
    0|0
  • Kaçan kovalanır mantığı aklın varsa yazma.

0|0
    0|0
    • yazar mıyım o yazmadan hayatta

• bilmemki..biz burda cok sey soleyebiliriz ama asil amaci bi tek o bilebilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...