Spor yaparken kola ve cips tarzı şeyler yememek ne kadar önemli?

Merhaba arkadaşlar 3-4 aydır spor yapıyorum. göğüs kaslarımı rahatlıkla oynatabiliyorum gözle görülür göğüslerim şişti oluştu tabi bacak kol kaslarımda öyle fakat karın kası çok zor çıkıyor şu sixpack olayı :) en üst kısım belirginleşmiş durumda ama diğer 2 alt kısım oluşmadı pek. ben aynı zamanda ne bulursam yiyorum cips kola falan aldırış etmiyorum yediklerime. tabi hergün bunları yemiyorum ama. arada bir denk geliyor jelibon vs ne olursa işte yerim :D karın kası olayına bağlamıyacam bunları sorun değil karın kasıda çıkarda ilerde. Acaba bunları tüketmemek gerçekten gözle görülür şekilde fark eder mi? yani bir ay düzgün beslensem gerçekten faydasını görür müyüm yoksa abartmaya gerek yok mu? lütfen spor yapan ya da geçmişi olan kişiler cevaplasın bilmeyen zıpçıktı arkadaşları pistten alalım.. şimdiden teşekkürler. ha bu arada protein tozuda kullanıyorum

• Kola ve cips tarzı şeyleri bırakırsan faydasını açık ara farkla görürsün
    83% (5)100% (9)93% (14)Oy Ver
  • Kola ve cips tarzı şeyleri bırakırsan faydasını çok fazla görmezsin
    17% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• açık ara fak görürsün
    sporla birlikte bıraktım
    rahatladım resmen
    kendime acı çektiriyormuşum
    şimdi yiyesim gelmiyor

0|0
    0|0
    • allah allah. peki kilo vermek için mi yaptınız siz bu işi. konuda belirtmeyi unuttum benim kilom ideal boyuma göre kilolu göbekli değilim ama ne bileyim ya :D kolayıda bırakırsam ne içicem ben :(

• su iç
      zaten sporla birlikte su içme isteğinde artıyor
      zaten bu tür yiyecekler sadece kilo için diil
      sağlık içinde zararlı
      ben başta kilo vermek için yazıldım
      sonra sıkılaşmak için devam ettim
      bırakamadım

Kızlar Ne Diyor 3

• kola ve cips spor yaparken degil spor izlerken cok hos oluyo ^_^
    Aksam sampiyonlar ligi izlerken denedim superdi

0|0
    0|0
  • Cok fazla sporcu ve besyo okuyan arkadasim var artik ezber oldu bunlar karin kasi istyosan on bes gun cok sıkı bir diyet yapican 3 beyaz yok kusana kadar tavuk yumurta ondan sonra bokunu cikartmadan istedigini yemeye baslayabilrsin aralarda odullendir kendini her gun degil tabiki haftada 1-2 . sekere dikkat et tatlilar skinti cips kizartma sekerin yaninda melek kalır

0|1
    0|0

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kola çok şekerli illa içeceğim diyorsan light iç ama cipsi bırakmalısın. Karın kası istiyorsan bu şart. Bunları bırakıp çok yersen yine olmaz. Karın kaslarını çıkarmak istiyorsan yemene içmene çok dikkat etmelisin

0|0
    0|0
  • Faydasını görürsün...

0|0
    0|0
  • Çok önemli

0|0
    0|0
  • la ye gitsin işte.

0|0
    0|0