Kadınlar alınmasın ama gerçekler bunlar!

Lisede en artist hocam kadın,

Üniversitede o kadar profesörler varken kendini ordinaryus gören sekreter kadın,

öğrenci işlerine her gittiğimizde ters ters davranan kadın,

o kadar erkek hocalar varken dersimize giren bi tane kadın hoca ve kaprisinden ders işleyemiyoruz o da kadın.

tamam erkeklerden de var ama kadınların geneli demeyeyim de çoğunluğu neden böyle?

Bankaya gittiğimde kadın veznedar varsa başka vezneye geçiyorum artık...

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bizde de var ya sinirrr =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yok daha neler acaba sende bir problem var mı

0|0
    0|1
  • sanada hep tersleri denk gelio :)

kadin hoca size nasi kapris yapti onu merak ettim :)

0|1
    0|0
    • sanırım arkadaşım=)

ders anlatıyor küçümser bakışlar hareketler, soru soruyoruz dalga geçiyor anlamıyorum ya=)

• hmm :)

o kadinligindan değildir..kotu karakterindendir :)

• sanırım öyle ama bugün en sonunda sınıfça patladık inan ki ya herkes sinirden çıldırdı. bu soru da o sinirin bi eseri=)

• ne gördüğün bakış açınla ilgilidir.

0|0
    0|1
    • yaptıkları kaprisle bakış açısı ne alaka

• onu diyorum işte. sen de oldugundan farklı görüyorsun.

• ya iyi de olduğundan farklı nasıl görünür yaptığı çektirdiği eziyeti iyi mi görcem?

• dimi ya bitanem :)

1|1
    0|0
  • kadınların hepsi birer artistir, genelde kucuk yerlerde islerde calısanlar kendilerini bisey sanar sanırım ezilmemek icin bu, bazı kadınlar kapris yapar ama guler yuzlusude vardır ve son olarak bankacılık cok stresli ve sıkıntı bir meslek , kadın veznedarları mazur gör yorgun oluyorlar :)

0|1
    0|0
    • vayyy en dobra cevap işte teşekkür ederim=)

yok bugün kadın hoca çıldırttı bizi de o sinirle sormuştum genelleme yapmadım yanlış anlaşılmasın=)

• rica ederim , bende genelleme yapmadım dikkat edersen birtek kadınları degil erkekleride soyledim cinsiyet ayrımı yapmadım , hepsini genelleyerek soyledim :)

• aynen öyle=)

Erkekler Ne Diyor 2

• aslında tespitin yanlış sayılmaz ama düşünsene bu tavırları sergileyen erkekler varmış gördüklerinde... alsana cinayet :D

0|1
    0|0
  • recep ivedik'in kütüphane sahnesini biliyor musun bilmiyorum ama böyle bir sorun olabilir. :)

0|1
    0|0
    • yok bilmiyorum

• bu gerçekten bir dert. makamını kullanıp erkeklere olan hıncını çıkarmaya çalışan çok kadın var. ama tam tersi şeker gibi çok kadın da var tabiki :)

• kesinlikle öyle onlara sözüm yok zaten=)

Yükleniyor...