En büyük cimbom taraftarlarını görelim ..

ben gerçek bir aslanım diyen varmı ben mesela hiç bir maçı kaçırmam benim biricik sevgilim cimbomum

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• bjk liyim takım umrumda değil sürünüyorlar zaten

0|1
    0|1
  • Taraftara kapanana kadar Florya'daki idmanlara bile gidiyordum. Maça gitme ve izleme konusunu söylememe gerek yok sanıyorsam :)

0|0
    0|0
  • soru formunda değil diyip gıcıklık yapayım hangi takımlı olduğum anlaşılsın:))))

0|0
    1|0
  • Aslan değilim ben ultrAslanım;) Anladın sanırım sen onu;) 2005-2006 sezonunda hemen hemen bütün branşlarda maçlarına gittim. Sonraki sezonda biraz azalma oldu iş güç vs. derken şimdi uzaktan takip ediyorum. Arkadaşlarımı renktaşlarımı reisi televizyonda tribünde görünce yüzümde tatlı bir gülümseme oluyor doğrusu:) Her zaman her yerde en büyük Cimbom!

0|0
    0|0
  • Maçlar kaçırmamaya çalışıyoruum

0|1
    0|0
  • baynamısın sen şimdi hani bildimiz bayan nazik kibar çabuk alayan çabuk küsen bildimz bayansın yani ölemi hmm :) i hayırlsı ozamn

0|0
    0|1
  • ben bjkliyim

0|1
    0|1
  • GençFenerliler GençFenerliler ultraslanı gözünden öper

0|0
    0|0
  • soruyu pek anlamadım ama En Büyük CimBom onu biliyorum :D

0|0
    0|0
  • çArşı heryerde

0|0
    1|0
  • eski açık sarı deseneee deseneeee deseneeeeeeee..

Sevdanın adı, hayatın tadı, bu aşkın adı, sarı kırmızı, seninle yaşar bu taraftarlar saldır durmadan Galatasaray... lalalala lalalala lalalala galatasaray

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sen bizim herşeyimizsin CİMBOMUMMM...

0|1
    0|1
  • benım en buyuk askım cımbom:)

0|0
    0|0
  • her zaman yanındayız :) istanbulda olmadığım için ali sami yende de arenada da hiç maçına gidemedim :( ama evdeyken izlerim

0|1
    0|0
  • ben maçlara gidemiorm amaaaaa GALATASARAY'ımın her zaman yanndaym.. o heryerde ASLAN.

0|1
    0|0
  • en buyuk bjk...

0|1
    0|1
  • bende galatasaraylım

maça gidemedim hiç fırsatım olmadı

0|1
    0|0
Yükleniyor...