"Bugün ........ gördüm/yaşadım/öğrendim, oha dedim!" dediğiniz ne var?

Merhaba,

son günlerde çevremdeki tuhaf insanların tuhaf davranışları nedeniyle oha'larım artış göstermeye başladı. Şu sıralar çok oha'lı, yuh'lu veya çüş'lü günler geçirmekteyim. Eski sevgilim dün gece mesaj atmış, uyuyordum ve telefonun sesini duyamadım. Sabah gözlerimi açıp telefonumu elime aldığımda kendisinin gönderdiği bir mesaj olduğunu gördüm. Mesajı açtığımda "oha" dedim! Beraber olduğumuz bir gece uygunsuz fotoğraflarımızı çekmiş ve bunu da MMS olarak bana göndermiş. Şu anda halen ölü taklidi yapıyorum.

Cevap formatı:

Geçen gün/Dün/Bugün yatağımda yılan gördüm, oha dedim!

Mikrofon sizde.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• köyden gelenler köyüne dönerse şaşırmalarım bitecek !

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• alt kattakı evlı bır cıft hemde yası ılerlemıs.onların gece sevısme seslerını duydum oha cuss dedım bu kadar olur yanı..

0|2
    0|0
  • sevgilimn 3 haftadır davranıslarına OHAAAAA CÜSSS bunuda mı yaptı? YUHHH daha nelerrr diyorum!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bugün yatağımda yılan gördüm, oha dedim! sonra boxer giymeyi unuttugumu farkettim

0|1
    0|0
  • tweety ( kedinin peşinde koştuğu sarı civcic) erkekmiş

yıllardır kız biliyordum.

0|1
    0|0
  • şu saate kadar hiç bir bankanın mesajını görmedim şaşkınım...

0|1
    0|0
  • "uygunsuz fotoğraflarımızı çek(miş)" haberin yok yani :)))) oha, yuh, çüş...

0|1
    0|0
    • bir sevişmeyle kendini kaybedecek ve etrafındaki hayati meseleleri kaçıracak kadar yoruluyorsan oha yuh çüş diyorum...

• Kendimi kaybetmedim aslında. Normal insanlar gibi geç olmuştu ve uyumuştuk. Hatta ben buna şakasını da yapmıştımsakın video, foto çekme şeklinde.. :D Çekmiş bu salak da. :D Hayati bir mesele yok.

Yükleniyor...