Önce umut verip sonra ortada bırakanlar....neden bunu yaparlar?

Önce karşı cinse yakın olmak için yapılan binbir numaralar...kurlar...sohbetler...karşı tarafın değer gördüğünü zannettiğini anlayınca kendini geri çekme ortadan kaybolma durumları...Ne eski ilgi vardır ortada ne de başka birşey!Ama neden Aşk böyle oyunlarla yaşanacak kadar basit mi?Bu konuda ne düşünürsünüz ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Toplumumuzda bireylerin birbirlerini tanıma yöntemlerinde kullanılan "kendisini farklı lanse etme" yolu maalesef sizin sorunuzda belirttiğiniz durumların yasamasına neden oluyor. Bireylerin birbirleriyle açık ve net konuşmamaları ve bunu TALEP ETMEMELERİ ve işin ilginci bireyin kendi gördüğü ile aklındaki olmasını istediğini birleştirip karşısındakinin olumsuz davranışlarını görmezden gelmesidir. Zamanla olaylar şöyle gelişmeye başlar; gördüğü ile aklındaki insan olmadığını anlayınca bırakıp gitmeler, bahane sıralamalar, umursamamalar, beğenmemeler, sonrasında kaba davranışlar,kavgalar,küfürler vs alıp başını gider. evlilik sürecinde de böyledir. çiftler sözlenir, nişanlanır ve birbirlerine en güzel yönlerini gösterme ve gerçek durumlarını saklama eğilimindedirler. sonra hersey bitince artık saklayacak bir şeyleri kalmadığınıda acı gerçekle yuzyuze gelirler. oysa en bastan doğal ve kendi hallerinde davranıp işi abartmadan cilve naz ve beğendirme olaylarını yasamıs olsalar bir nebze olsun bu türden olumsuz sonuçların önüne geçilebilir. Organizmamız var olan aklımızı kullanmadığımız sürece bize sadece nefes aldırır. Kendi eylemlerimizin kendi davranışlarımızın sorumluluğunu almadığımız sürece daha çoook hayal kırıklığı yaşarız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben yapmadım asla. Yapanlar da sonunu düşünmeli. Bu durumda Kızların bedduası tutar. Bir defa kız arkadaşımın yedeğini nette ararken tanıştığım kız kız arkadaşımın komşusu çıktı :) zar zor affettirdim kendimi :)

0|0
    0|0
  • bariz kul hakkı yemiş oluyorlar benim gözümde

cehennemde yansınlar!

0|0
    0|0
  • o yalandan numara yapmalar geri çekmeler öldürüyor ilişkiyi çünkü naz yapmanın ilerisine kaçıyor insanlar sonra sorunlar güven meseleleri çıkmaya başlıyor :(

neden insanlar oyun oynamadan sevemiyorlar ahh ahh :'(

0|0
    0|0
  • Mesele ben bir bayanla muhabbet ediyorum diyelim... kur yaptım herşey yolunda kızın en ufacık bir sözü benim bütün herşeyi bitirir ve sessiz kalır durgunlaşırım uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • ego tatmini? şerefsizlik? neden bunlar olabilir

ya da belki de yanlış anlaşılma vardır, düzelir ?

0|0
    0|0
  • Aynen yumurtasını yiyen muhabbet kuşları gibisiniz hee.

0|0
    0|0
  • umut verirken mazisini unutamadıkları için olsa gerek...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok haklısın ama işteee insanlar nankördür. ağzınla kuş tutsan bile yaranamazsın bence.:)

0|0
    0|0
  • HAKLISIN ALLAH BOLELERINDEN UZAK TUTUSUN BIZI.

0|0
    0|0
  • insanların çok bükük egoları var, kavun değil yavrukuş seçemezsin.

biraz da gözlem gücü ve şans.

0|1
    0|1
  • Allah öylelerinden korusun.. Ne aşağılık bir hareket!

Şahsiyetsizliğinin göstergesidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...