Emre Belözoğlu saldırıya uğramış bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hatta bir tane video bile var. Ben Galatasarayliyim bende sevmem ama bir sporcuya yapılması bence hiç hoş değil siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Orda gercek Besiktaslilar olsaydi tecavuze ugrardi. Emrenin nasil bir o. ç oldugunu herkes biliyor. Kimse yaygara yapmasin. Sahalarda herkesin anasina soven yavaagin teki.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• hoş biişi degil.

1|0
    0|0
  • Bence iyi olmuş.. Eğer saldırıya uğrayan normal bir futbolcu veya insan olsa yanlış bu davranış derdim hangi takımdan olursa olsun ama bu adama az bile

1|0
    0|0
  • saldırıyı yapanları kınıyorum bıraksalardı bursaya geldiğinde bize haber verip hep beraber emreye dalardık volkan emre melo gibi oyuncuları futboldan men edeceksin kendi ooyuncumuz olmasına ragmen melo benim için o formaya layık değil

1|1
    0|0
  • iyi olmuş ibineye

2|0
    0|0
  • iyi olmuş bence..

1|0
    0|0
  • Irkçı bir insan bana göre her şeyi hak eder.

1|0
    1|0
  • Holiganizm başka bişey değil bir Fenerbahçeli olarak kınıyorum

2|0
    0|0
  • Hiç sevmem ama yapılan yanlış.

1|0
    0|0
  • Konu 20 numaraysa ölüm hariç şiddeti sonuna kadar hak ediyor. Umarim saglam dôvmüşlerdir.

1|0
    0|0
  • fb emre başka taraftar sevmez gs melo neden sevmez yanıt yok olsada yuvarlar kilişe laflar hep millet şunu anlamadı ne fb ne gs nede bjk kazandıgında ellerine gecen birşey yok ölse iyimi olacak yani salak bu millet ya

1|0
    0|0
  • Haketmistir o zemin kat

2|0
    0|0
  • O adam kasiniyo hakmetmis :-D

2|0
    0|0
  • Canı cehenneme :-)

1|0
    0|0
  • antipatik yavşağın teki zaten.

1|0
    0|0
  • Emre'ye müstahaktır!

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Çok iyi olmuş, ellerine sağlık Beşiktaşlı kardeşlerin

1|0
    0|0
  • olum kafasına kafasına vurmayın l*n ... lannnn yapmayın bakkk hala vuruyor ::))) bılmem anlatabıldım mı :)

1|0
    0|0
  • gebersin o. ç.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...