Kapat

Hadise ile Selçuk İNAN'ın aralarında bir şey var mı?

Hadise ile Selçuk İNAN'ın aralarında birşey var mı?

Ne dersiniz asparagas haber mi yoksa Hatay'li Selçuk kardeş Hadise'yle birlikteler midir?

link

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• ya blki hadise öyle yapınca adam coştuda çıkardı allah allah

1|0
    0|0
    • Ama Hadise bunu sıklıkla yapmıyor.Birde Selçuk İNAN klubede değil,çimlerde oturuyor,oda ona bakarak yapıyor

• Kardeşim bilemıyorum.Haber dogruda olabılır..Artık neye inanacagımızı şaşirmiş durumdayım.Magazın dünyasında,İst Kuruçeşme vs vs yaşananları gördükçe herşey olabılır mesela

link

• aman ya bunlar dengesz

• bıze ne ya..hıc sevmem hadıseyı zaten..

0|0
    1|0
    • Ben ses olarak seviyorum..Ayrıca Hadise eurovision 2009 Şarkısında bizi iyi temsil ettiğini düşünuyorum

• olabilir olmayadabilir bu ünlülerin ne halt yedikleri bellisiz

0|0
    1|0
  • aman yaa ugraştıgın işlere bak. :P

0|0
    1|0
    • Uğraşmiyorum arkadasım.Şelçuk İnan bu ulke futbolunun orta sahadaki enbuyuk yıldızı.Hiç basında duymadım.Ayrıca da delıkanlı bır adam.Yapmaz kaanntındeyım...O yuzden bıldıgınız bırsey var mı dıye sormak istedim..

Erkekler Ne Diyor 8

• selçuk hadiseyi götürüyo:DDDD

0|0
    1|0
  • hayatımda bu kadar saçma, bu kadar densiz, bu kadar dengesiz ve bu kadar yapmak için yapılmış bir haber daha okumadım... bu haberi yapanı direktör olsam direkt işten kovardım...

0|0
    1|0
  • hadise ile aralarında hadise olduysa bile hadislerimize göre bu hadiseyi haddinden fazla hadise etmemek gerek.

0|0
    1|0
  • hadise o dili bana çıkardı ama selçuğu ortaya atmışlar ilişkimize zarar vermek istiyorlar

0|0
    1|0
  • İkisini de sevmem.

Bunu anket yapmalıymışsın. A) beraber olabilir B) yok canm olamaz C)ikisini de sevmem banane yeaa.

0|0
    1|0
  • 30-35 yaşında adamsın uğraştığın şeylere bak

1|0
    0|0
  • Xelçuk daha iyilerine layık bence.

0|0
    1|0
  • Aman bir ortamda dil çıkarmayayım. Sonra o ortamdaki birisi üstüne filan alınır maazallah.

0|0
    1|0
Yükleniyor...