Hadise ile Selçuk İNAN'ın aralarında bir şey var mı?

Hadise ile Selçuk İNAN'ın aralarında birşey var mı?

Ne dersiniz asparagas haber mi yoksa Hatay'li Selçuk kardeş Hadise'yle birlikteler midir?

link

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• ya blki hadise öyle yapınca adam coştuda çıkardı allah allah

1|0
    0|0
    • Ama Hadise bunu sıklıkla yapmıyor.Birde Selçuk İNAN klubede değil,çimlerde oturuyor,oda ona bakarak yapıyor

• Kardeşim bilemıyorum.Haber dogruda olabılır..Artık neye inanacagımızı şaşirmiş durumdayım.Magazın dünyasında,İst Kuruçeşme vs vs yaşananları gördükçe herşey olabılır mesela

link

• aman ya bunlar dengesz

• bıze ne ya..hıc sevmem hadıseyı zaten..

0|0
    1|0
    • Ben ses olarak seviyorum..Ayrıca Hadise eurovision 2009 Şarkısında bizi iyi temsil ettiğini düşünuyorum

• olabilir olmayadabilir bu ünlülerin ne halt yedikleri bellisiz

0|0
    1|0
  • aman yaa ugraştıgın işlere bak. :P

0|0
    1|0
    • Uğraşmiyorum arkadasım.Şelçuk İnan bu ulke futbolunun orta sahadaki enbuyuk yıldızı.Hiç basında duymadım.Ayrıca da delıkanlı bır adam.Yapmaz kaanntındeyım...O yuzden bıldıgınız bırsey var mı dıye sormak istedim..

Erkekler Ne Diyor 8

• selçuk hadiseyi götürüyo:DDDD

0|0
    1|0
  • hayatımda bu kadar saçma, bu kadar densiz, bu kadar dengesiz ve bu kadar yapmak için yapılmış bir haber daha okumadım... bu haberi yapanı direktör olsam direkt işten kovardım...

0|0
    1|0
  • hadise ile aralarında hadise olduysa bile hadislerimize göre bu hadiseyi haddinden fazla hadise etmemek gerek.

0|0
    1|0
  • hadise o dili bana çıkardı ama selçuğu ortaya atmışlar ilişkimize zarar vermek istiyorlar

0|0
    1|0
  • İkisini de sevmem.

Bunu anket yapmalıymışsın. A) beraber olabilir B) yok canm olamaz C)ikisini de sevmem banane yeaa.

0|0
    1|0
  • 30-35 yaşında adamsın uğraştığın şeylere bak

1|0
    0|0
  • Xelçuk daha iyilerine layık bence.

0|0
    1|0
  • Aman bir ortamda dil çıkarmayayım. Sonra o ortamdaki birisi üstüne filan alınır maazallah.

0|0
    1|0
Yükleniyor...