The walking dead izleyenler...

Çizgi romanını takip eden var mı aranızda? Birebir mi ilerliyor? Lori'nin öldüğü bölümde, T-dog Carol'ın hayatını kurtarmıştı ama Glenn'in üç mezar kazdıgını gördük sonradan. Carol'a n'oldu? Gözden kacırdığım bir şey mi var?

Güncellemeler:
ey sevgili gizli kullanıcı :) neden engelledin tam cevap yazacakken? ben söyleyecegimi söyleyeyim de sana. gerekenden kasıt site yöneticileri degil. gerekli mercilere gider. haberin olsun.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• İzlerim telefondaki kimdi sence?

Bu arada sofıanın annesş nereye kayboldu öldüğünü görmedim göğe yükseldiğinida sanmıyorum..:)

1|0
    0|0
    • Ben de onu merak ediyorum. öldü mü ölmedi mi? üç mezarın biri t-dog icin biri lori için. sonuncu carol için olmasın. ceset mesette yok ortada. en sevdigim karakter. nan kıytırık önüne gelene cilve yapan andrea bile yasıyor nan.

telefondaki kim ben de merak ediyorum. iletisim kanalları kesik. nasıl telefon calıyor ona da hayret ettim.

• o değil numrayı nerden biliyorsun?

Adrea zatren yılan gibi hatun tısda tısssssss:D

Bilmiyorum carolu sevıyorum.Bu devamlı fare öldüren kimin mezarına cıcek koydu anlamadım ben carolun mezarı değildi heralde?

• hapishane sonucta orası. numarası bilinebilir.

yılan degil de fahise. millet ölüyor, kadının derdi pipi. bir ölemedi de. sinir oluyorum. uzattılar da uzattılar andrealı sahneleri bu hafta. nan carol kızıyla dayakcı kocasını kaybetti. bırakın daryl'le mutlu oluversin az. aaa aaaa.

çicek kısmını hatırlamıyorum. darylden mi bahsediyorsun? mızraklı olan?

Erkekler Ne Diyor 6

• iyi dizi

1|0
    0|0
  • diğer mahkum olabılır. kapıları acan zenci.

1|0
    0|0
  • Benim izledigimde ayni bi sey kacirmamissin

0|0
    0|0
  • Ben izlemiyorum ama sana bir şey soracağım sigara işini ne yaptın bıraktın mı?

1|0
    0|0
    • bıraktım. arada kacırdıklarım oldu ama onları görmemezlikten geliyorum :) tesekkür ederim sordugun için.

• birkac ay gecsin bakalım. o zaman tamamen bıraktım diyebilirim.

• Tamam o zaman yazarsın bana;)

• Hastasıyım o dizinin..

1|0
    0|0
    • tekin olarak görmediklerini öldürmek zorunda degil ama.

olur tabi ne demek. ben carsamba gününe kadar izlemiş oluyorum genelde.

• zorunda...bende gözümü bile kırpmazdım:)

romanına göre dizi 40.sayı da falan ..103 son sayısıydı yanılmıyosam..epey bi gider bu dizi:)

tamam sen seyrettikten sonra yorumla..ben daha önce izlediğim için bişi yazmayayım..sonra üzerine konuşuruz ..

• Ey Allahım şu insanlar ne zaman gerçek hayata dönecek çok merak ediyorum .

1|0
    0|0
    • ey Allahım su sorular üzerinden mükemmel insan oldugunu göstermeye calısan insanlar ne zaman tükenecek cok merak ediyorum.

• ok

• Bana bak . Ben sana ne zaman sapıklık vs yaptım? Yemişim sitesini ötesini berisini . Rahatsız edersem git savcılığa . Gelipte aptal saptal konuşma bana. Sildik numaranı . defol git.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...