Fenerbahçeyi küme düşürmediler ama sizce kim şampiyon olur?

Fenerbahçeyi küme düşürmediler ama sizce kim şampiyon olur?

Güncellemeler:
bende Fenerbahçe'liyim ben bu yıl sezonun çok çekişmeli geçeceğine inanıyorum.Çünkü düşenin dostu olmaz dedikleri olay bu şike operasyonunda belli oldu.Beşiktaş Fenerbahçe'ye sahip çıktı. Benim görüşüm katılan olur olmaz saygı duyarım

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fanerbahçe'yi kümü düşürmediler değil jusdo küme düşüremediler. Korktular cesaret edemediler anladın mı?

"Fener"asyon başkanı M.Ali Aydınlar dediki belgeler açıklansın şike sonucunu açıklıcaz belgeler açıklandı başka bir şey dedi oda oldu başka bir şey derken ve şimdi sene sonuna atıldı. Bu işten hiç bir şey çıkmaz. Eğer şike yoksa niye Aziz Yıldırım içerde.

Vala kim olursa olsun şampiyonda bu lig tad vermiyor artık bana. Kaliteli tek birmaç yok. İnş. Anadolu takımlarından biri olur. Bunu koyu bir Galatasaraylı olarak söylüyorum. Çünkü Fatih Terim'le bu işin olmayacağını çok iyi biliyorum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• galatasaryda yenildiiii yoksaa aziz içerden şike mi yaptı hahaha :D bu sene fener şampiyon içinizi rahat tutun.

1|1
    0|0
  • inadina FENERBAHCE! bizi kimse kümeye düsüremez, herkez rahat olsun ve haddini bilsin...

1|0
    0|1
  • ""GALATASARAY""

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu yıl play offlar geldı. Şampıyon olabılme ihtimali var yine.

0|0
    0|0
  • 3 büyüklerden bir cacık olmayacak gibi bir his var içimde.

Beşiktaşım yine hüsran bu sene.

0|0
    0|0
  • pendikspor

0|0
    0|0
  • i.b.b kesin şampiyon dağıttılar ilk maçta . . .

0|0
    0|0
  • galatasaray

0|0
    0|0
Yükleniyor...