Spor ve zayıflama çayları ne denli ise yarıyor?

arkadaşlar selamlar öncelikle şimdi bir sorum olacak her gün çubuk tarçin çayı içiyorum artı 1 saat plates 40 dkka oryantal oynuyorum ne zman kilo veririm sizce ya bu stil zayıflamaya çalışıp başarılı olanlarınız varmı?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek olduğum için oryantal takılmadım :) ama düzenli olarak eve aldığım aletlerle spor yapıyorum sporun faydası herkese olur. Çaylar etki edebilir ama daha kesin ve net sonuçlar için ot şeklinde tüketmende fayda var birde baştan söyleyim ben kullanmadım ama güvenilir bir tanıdıktan öğrendim Acura AC-741 Herkül 3 Motorlu Zayıflama Kemeri'nin baya faydası oluyor diyordu. Ayrıca şifalı bitkiler satan yerlerden açlık otu tarzında seni zayıflatacak ürünler alıp kullanman daha faydalı olur. Daha fazla fikir veririm ama herkesin bildiği şeyler olduğu için yazmak istemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• çok iyi gidiyosun hiç bozma

0|0
    0|0
  • boğazı tutuyon mu?

0|0
    0|0
  • Daha denemedim

0|0
    0|0
  • Ekmek yeme. Çayı şekersiz iç

Kısa sürede kilo verirsin.

0|1
    0|0
  • hacı bol su iç ve uzun bi süre salatayla beslen artık ton balıklımı olur başka bişey mi bilemem ama bu işler çayla çorbayla olmaz, aslında çorbada ii fikir :) asansör kullanma vs. hareket yaşam felsefen olsun :

0|1
    0|0
  • bu yaptıklarına paralel olarak yemek miktarını ve çeşitlerini de düzenlersen ayda 5 kilo vermen mümkün bence.

0|1
    0|0
  • spor faydalı oluyor. bence verirsin bir müddet vücut direniyor gibi sonra 20 gün bir aydan sonra veriliyor. beslenme de önemli tabi

1|0
    0|0
  • zayıflama çayları zayıflamaya yardımcı olur tek başına işe yaramaz sporla birlikte iyi netice alınabilir

0|0
    0|0
  • kardeşim zayıflama çaylarının zayıflamaya etkisi yok... bu durumu ben araştırdım hiç uğraşma ama genede içindeki bitkilerden dolayı az yardımcı oluyormuş

0|0
    0|0
  • düzenli beslenin lokmaları çok çineyin harika vir cüxuda sahip olabilirsiniz kolay gelsin

0|0
    0|0
  • ekmek cola çikolata pilav gibi şeylerden uzak durmalısın yürüyüş spor şart

0|0
    0|0
  • spor + salata + bol su :)

0|0
    0|0
  • İyi güzel bunları yapıyorsun da yeme içme durumun ne alemde?

0|0
    0|0
  • birkaç güne çöp gibi olursunam sonrası bırakma

0|0
    0|0
  • kılo ıyıdır boswerr :D

0|0
    0|0
  • oryantal :) vıdeonu koysana bı bakalım bızımkısı sadece dogrumu yapıyon gıbısınden bakcaz

0|0
    2|0
    • "dElibEy" :))))))))

• efendım :))) merak ettım dogrusu hanı oryantal gormedık degıl belkı yanlıs hareketler yaparsın tavsıyede bulunalım dıye seyttıydım

• kanka senmısın ya bende oryantal oynayan kıs sandım habıre yardırıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu stil işe yarar. Beynini hiç beğenmedim.

0|0
    1|0
  • bence yediklerini arttırmıyorsan ve egzersizlere yeni başladıysan bu şekilde kilo verirsin

0|1
    0|0
  • yemegıde kesersen verırısın kılo

0|0
    0|0
Yükleniyor...