Özgüven eksikliği mi? Yardım edin lütfen?

4 aydır Muay Thai ye gidiyorum. 19 Mayısta maçım var ve bu ilk maçım olacak. Baya sıkı, hırslı, sert çalışıyorum hocalarım ve arkadaşlarım beni çok beğeniyor ama ben korkuyorum. Arkadaşlarımla ringde maç yaparken ringe büyük bir özgüvenle çıkıyorum fakat maç başladığı an herşey kafamdan çıkıyor ve darbe alma korkusuyla hiçbirşey yapamıyorum. Çoğu kişi geçer diyor ama sanmıyorum. Eğer maçı kaybedersem okulda alay konusu olucam ve asla böyle bişey yaşamak istemiyorum. Yardım edin lütfen napmam lazım?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• 2. Kez kickboks tr şampiyonasına çıkıyodum kimse bana güvenmiyodu inanmıyodu derece yapcağıma.. ilk maçıma girdim kız benden 2 puan öndeydi ama ben o kadar çok istedim ki o madalyayı almayı o an istediğim tek şey buydu.. Ve bir şekilde o 2 puanı kaptım son darbeyi de kızın kolunu kırarak yaptım o maçı aldım ama finalde maçı verdim tr 2. si oldum..
    Hiç kimseyi düşünme kendini düşün sadece inan tek yapman gereken bu..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence darbe almaya alışman lazım, yani sana vurunca sanki hiç birşey olmamış normalmiş gibi hissetmen lazım.

1|0
    0|0
    • Salı gününe kadar inşallah daha sıkı ve sert çalışarak dediğini yapıcam.

• Sakin ol öncellikle gevşe ve rahatla maç sırasındayken zihnindekileri çöpe kaldır.

1|0
    0|0
  • Defans değilde atak odaklı olman lazım

1|0
    0|0
  • muay thai zor yahu ah be kızım wing chun yapsaydın bari niye uçtun o kadar.

0|0
    0|0
    • Bence zor değil sadece özgüven eksikliği.

• Sen bidaha yorum yapma arkadaşım. Ben bu spora olacakları bile bile başladım ve herşeyden çok sevdiğim bir sporu bana bırak diyorsun.

• kendin bilirsin hacım ben söyledim

• karşında ki de korkuyor unutma

1|0
    0|0
  • Korkmamalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence korkarsan asla istediğin seviyeye gelemezsin kendine güven

1|0
    0|0
Yükleniyor...