Şampiyonluk yarışı iyice kızıştı peki neden maçlar aynı anda oynanmıyor 3takım puan puana sonuçta?

sizce maçların ayrı günlerde olması doğru bişeymi sonuçta son 4 hafta

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrı ayrı olmaz nasıl şike yapacaklar.
    Sezon başından bu yana takımda kırmızı kart yok ki federasyon kime şampiyonluk vermiş belli

0|1
    0|0
    • Ferhat isimli kaleci müsvettesinin yediği golden sonra. (topla arasında 40 cm var futbolu bilmeyen kaleci ters ayakta kaldı diyor)
      Melo isimli futbolcu müsvettesinin 3 kez rakip oyuncuları sakatlamak için ayağına basması. İki kez hakemlere sözlü ve el işaretiyle sataşması sonrası hiç bir kart görmemesinden sonra düşüncem de ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım.
      Eski gsli Okan buruk ile Antep fb gs den fark yerken bjk ile maça hedefimiz var diye asıldı neden ( teşvik primi)
      Vs vs vs bir bjk taraftarı olarak şimdi tek istediğim gs olmasında kim şampiyon olursa olsun

• aynen kardeşim yazdıklarının altına imzamı atıyorum ve ekliyorum geçen hafta akhisar hamzanın köpekleri geseye gelince yattılar bize gelince resmen aslan kesildiler ve 26 dakika olcayın kaval kemiğine tekme attılar bülent yıldırım denen şerefsiz her maçdaki olduğu gibi bu maçdada katletti bizi ve sarı verdi neyin sarısıysa sonra lualua resmen 3kere kendini attırmak için teşebbüsde bulundu ve ısrarla atmadı46cı dakika da akhisar 9 kişi kalması lazımdı ki bu dünyanın heryerinde aynı olması lazım ama maçboyunca resmen bizim futbolcuları tekmeleyerek oynadı şerefsizin evlatları ve buna bizim yönetim sesçıkarmıyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende senin gibi düşünüyorum son 4 hafta bence aynı saatlerde oynamalı zirve mücadelesi verenler ile kümede kalma mücadelesi verenler için. hiç bir şüphe kalmaması gerekir.

0|1
    0|0
  • elimizden bişi gelir belki umuduyla ayrı günlerde oynatıyor federasyon
    şaka bir yana maddi gelir daha fazla olsun diye aynı günlerde oynanmıyor

0|0
    0|0
  • Artık değil 😀

0|0
    0|0
  • Sikemi var diyorsun

0|0
    0|0
    • GEÇEN HAFTA VE BU HAFTA GÖRDÜKLERİMDEN SONRA KİMSE BENİ İKNA EDEMEZ YOK DİYE

Yükleniyor...