Güvenmekte biraz zorlanıyorum

Lütfen biri cevaplasın özellikle erkekler

sevgilim var şu an aynı okuldayız çok ilgili ama geçmişinde her kızla yakınmış popüler bi çocuk kızlara göre ama benlr çıktgndan beri kimseye bakmıyo okulda konuşmuyo falan ama güvenmekte biraz zorlanıyorum ama o çok emin kendinden başkasının ne dediğine bakma üzme kendini diyo hep sizce napmalıyım ve uzun sürerse benden bsey beklermi ? kızlarla yakın olduğu için yöksa gerçekten seviyosa öyle bseyi aklına bile getirmezmi ? ne zaman sonra öpmesi gerekir şu an öpmeye kalkışmadı gerçi

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten diğer kızlarla konuşmayı falan bırakmışsa sen ona güven

0|0
    0|0
    • evet okulda hep kizlarla grupca takilirdi şu an tek erkek ark ve her tenefus beni bulmaya calisiyo kiziyo neden yanima gelmiyon diye ve kendinden cok emin konusuyo hep ariyo mesaj atiyo eski cktgnda oyle bsey yapmiyoms kizla ayni snftayz oyle dedi sende nasil bilmem ama onla giderse gider dedi kararszm hala guvenememek guvenmek arasnda

• Ama gercekten cok zor bi durum bende bazen cok ustune dusuyorum eskileri aciyorum alttan aliyo hep hani gecmsi silmistik diyo o zaman kafama dank ediyo artik hatrlatmamaya calisiyorm ama beni oburlernden farkliym diye ulasilmaz goruyosa ve bi gun optugunde heves olarak kalirsa sıkılrsa diye dusunmek beynimi alt ust ediyo

• seni bi öpmekle hevesi geçecekse eğer bırakıp gittiğinde üzülmeye bile deymez

Erkekler Ne Diyor 16

• tavrını ortaya koy çoğu erkek kolay elde ettiği kızlardan çabuk soğurlar bu nedenle kendi kuralların dahilinde hareket et hiçbir zaman kurallarını ne kendin aş nede ona kuralları ihlal ettir emin ol ilişkin daha düzenli bir hal alıcaktır güven konusunu zaman halledecektir zamanlada kuralların işleyecek adamsa kalıcak adam değilse yol alacaktır rahat ol bu arada karakterin hoşuma gitti aynen böyle devam et hiç bozulma :)

0|0
    0|0
  • Bunu kesinlikle bilemeyiz, geçmiş de hovarda diye gelecekte de bunu bekleyemeyiz veya tak aksini.. Zaman belirleyecek herşeyi.. Sana bir tavsiye... Acaba şöyle mi olur böyle mi olur diye düşüneceğine, onun için hangi sonuçlara katlanabilirim buna değer mi diye düşün.

0|0
    0|0
    • eger bi gun tekrar eskiye donerse ben yikilirim o farkinda biliyo ama eskide kaldi hersey diyo beni ben olarak kabul edermi etrafndaki kizlar gibi gormeden hicbsey beklemeden bilmiyorum of

• degcegini dusunuyorum cunku babam gordu bizi ama yine birakip kacmadi

• O zaman, temkinli temkinli ilerle...

• Sevdiğinden emin isen emin ol ki aldatmaz ve sana karşı yalan söylemez

0|0
    0|0
  • madem böyle bi soru, bazı şeyler önemli senin için :) illa bi gün biriyle bişeler yaşıcaksın ama ilkleri özel yapan bizleriz, dikkatli ol gün başka artık .. hepimiz olmamakla erkeklerin kalpleri biyerlerinde atar helede o ergen yaşlarda

0|0
    0|0
  • Güevenme bence böylelerine güvenilmez gerçekten ne yapacagı belli olmaz adamın bi eli yağda bi eli balda popüler adam istediğini istediği zaman yapmaya alışmış seni de satıverir bi gün ddönüp bakmaz bile

0|0
    0|0
  • bu tarz erkek arkadaşlar yere bakan yüerek yakan cinstendir yani hem seni hemde diğer kızları idare eden cinsten şimdi bakmaz ama maynun gözü açıldımı kapanmak bilmez bence mesafeli davran hemen öpüşmeye falan kalkma bence

0|0
    0|0
  • bırak baskalarıyla baska turlu takılsın senle baska turlu senı sevsın uhtuyaclarını baskaları karsılasın bu kadar korkuyorsan :D

0|0
    0|0
  • öpmek istesek ne olacakki? neden bu kadar anormal geliyo cinsellik hatta öpüşmek. cinsellikten neden tiksinç bişey gibi bahsedersiniz anlamamki

0|0
    0|0
    • daha erken sonucta ama ?

• öpüşmenin erkeni geçi mi olur be, sen kabul et yada etme birlikte olmanızın nihai sebebi seks arzusu. ki zaten cinsellik hormonların sana ona aşık olduğunu ya da olman gerektiğini söyler

• çocuk sıkılana kadar eğlen sende

0|0
    1|0
    • ben gecici istemiyorum oda bunu biliyo

• takma gderse üzülürsün şimdiden üzülüp nie heba ediyon kendini

• Bilmyrm bzm snfta eski cktgi varms geldi kolundan tuttu cekti kolunu sertce omzuma atti yuruduk beraber dedi gprdun iste kimseye baktgm konustgm yok artik falan ama guvenmek isteyip guvenememek vok zor icim yaniyo dusundugumde nasil bas edicem bilmiyorm yanimda olmasna destegne en ihtiyacm oldugu zaman şu an

• uzun surerse makul olculerde senden bırsey beklemesı normal.

0|0
    0|0
    • ben oyle seye izin vermem ayrilirsa ? yine uzulen ben olcam bundanda korkuyorm

• ben nısanlılık falan olursa dmk ıstıyorum yanı durum cıddıyse

• peki ne sure sonra opmesi normal şu an opme konusu acmaya calisiyo ama tersliyom hep terslersem kacar diyede korkuyom

• seviyodur seni.

0|0
    0|0
  • bizim millet komple aseksüel olmuş öpüşmekten sevişmekten bu kadar korkulur mu ya

0|0
    0|0
  • Kesın aldatıyor senı

0|0
    0|0
  • Her zaman soylerım gercek haytta veya sanalda Bır ınsanı çözmeye kalkmatın çözemezsınız.

0|0
    0|0
    • cozmeye calisiyorum ama zor cok zor

• Kolay gelsın ne dıyım..

Önce bıldığın yerden başla ozaman...

• sen ne zaman istersen o o zaman öpmek zorunda

0|0
    0|0
    • tabiki oyle ama laflarinla belli ediyo daha 1hafta olmadi erken degilmi tersliyom hep o konuyu acinca seviyomu sevmiyomu kararsizim nasil anlarim sevip sevmedigini gercekten o kizlarla bir tutup tutmadgni onceki kiz ark mesaj atmazms hc kiz dedi ama bana smsi yok mesaj niye atmiyon diyo her gun ariyo mesaj atiyo bi yerlerden hep

• bi gun optugunde tum bunlar bitcek ama dimi ? mutlulugu hoslantisi ? gercekten sevdigini nasil anlicam ben nasil guvencem of

• daha gençsin o da genç , adınla hitap edecektim baktım ki gizlisin; uzun uzun yazmıcam; sen önce kendini sev, kendine saygı duy, bırak kim sever ya da sevgisi biter, samimi duygularını onun arzularına kurban etme

• Bi yatak isi olur o kesin sende kendini hazirla yavas yavas

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• böyleleri işini iyi bilir canım benmde başıma gelmişti ama huylu huyundan vazgeçmiyor böyleleri işlerini ağırdan alır sinsi sinsi ilerler önce güvenini kazanır elini bile tutmaz ama merak etme bi iki güne kalmaz öpmeye kalkar. Bence güvenme hoş ben ne kadar güvenme desem de biz kızlar güven duygusuna proglanmışız güvenmeden edemiyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...