Sağ üst baş ağrısının nedeni ne olabilir?

psikoojim bozuk olup çok üzülüp ağlayıp takıntı yaptığımda ağrıyor başımın sağ üst kısmı acaba orda hangi rahatsızlık yada başka neden kaynaklanıyo olabilir?bilen var mı?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• üzüntüden kaynaklanıyor bende de tam arkada bölümü ağrır başımın kendimi fazla üzünce

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir doktora görün istersen. Gerçi bir takım şeyler hala açıklanmayı bekliyor ancak özellikle açıklanabilir bir sorun varsa en azından öğrenmiş olursun.

0|0
    0|0
  • bunu buraya soracağına sağlık ocağında aile hekimine gitsene en azından sana kimse fazla bir yardımda bulunamaz bence

0|0
    0|0

• Benimde çok sinirleten sonra sağ üst kısım ağrır. Uzun zamandır o denli sinirlenmiyorum çok şükür :) Sana özel bir şey değil yani, bence sorun yoktur, herşeyi kafana takmamaya çalış.

0|0
    0|0
  • Sinüzit olabilir..

Doktora görün en kısa zamanda.. Akut halden kronik hale geçmeden..

0|0
    0|0
  • Cevabini vermissin zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendini üzdüğünde damarlar da daralır ve basınç uygular içinden geçemeyen kan dolaşımı hali. Sıkıntın geçtiğinde damarlar da yavaş yavaş tekrar genişler ve ağrı yani basınç geçer. Tavsiyem bu süreçte parol al ve mümkünse biraz uzan uyumasan da gözlerini dinlendir.

0|0
    0|0
  • stres kaynaklı olabilir yine de doktora gitmeni öneririm

0|0
    0|0
  • miğrendir gözünede vuruyomu? tek taraflı arıyo benimde doktor migren demişti iğne vuruyolar geçmiyosa çok iğne vuruldum gidip gidip.bide ilaç verdi birini agrıycagını hissettiğinde iç birinide geçmiyosa iç dedi.ben çok ağrırsa ikisinide içip geçmesini bekliyorum :)

0|0
    0|0
  • Bende de çok oluyordu ve baya araştırdım, rahatsızlığın tek sebebi strestir. Migren olduğumu düşünmüştüm hatta bir süre ama psikolojik olduğunu anladım. ama için rahat etmeyecekse bir baktır :)

0|0
    0|0
  • akut sinüzit

0|0
    0|0
Yükleniyor...