Karın bölgesini sıkılaştırmak için hangi hareketleri yapmalıyım?

Yaklaşık 2 aydır düzenli mekik çekiyorum ve gayet etkisini gördüm. Onun dışında başka yapabileceğim hangi hareketler var?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• En iyi karın egzersizi şeker ve unu kesmek doğru beslenmektir. İşin yüzde 80i beslenme diğer geri kalını antreman ve dinlenme. Beslenme üzerine yoğunlaşmanı tavsiye ederim. Başarılar..

0|0
    0|0
    • 6 aydır beslenmeme zaten dikkat ediyorum.

• Karın bölgesinde sabırlı olamak gerek en son düzelen bölge orasıdır çünkü hem yağların çoğu orda toplanır ve aynı zamanda yerçekimide karşı yağlar alt karın bölgesinde yoğunlaşır. Sihirli bir antreman ve beslenme programı yok orası birden düzelsin sabır la antreman ve beslenmeye devam et zamanla düzelicek. Bende eskiden kiloludu vucut geliştirmeye başlayalı 2 sene oldu ve haftada 5 gün antreman yaparım ve 1 senede anca karın kası çıktı ve alt karın kolay yok olmadı.

• Farklı mekik hareketleri yap internetten bakarsan bulursun. karın bölgesini sıklaştıran hareketler yaz çıkar

0|0
    0|0
  • aynı şekide devam :D

0|0
    0|0
  • resmin var mı

0|0
    0|0
  • mekik yeter sana ya fazla kaslı olursa itici olur

0|0
    0|0
  • Kardio

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• baska bir suru hareketler var :) bunu oneririm mesela https://www.youtube.com/watch?v=iGJQgpxNVXU

0|0
    0|0
  • Mekik yarım mekik bak web den

0|0
    0|0
  • Sırt üstü uzan ellerini kapalı bir şekilde poponun altına koy bacaklarını adım atar gibi indir kaldır hızlı hızlı 20 den basla

0|0
    0|0
  • mekık cekmelısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...