Zombi istilası olsa ne yaparsınız ?

Son bir kaç yılın trendi zombi filmleri evet arkadaşlar diyelim ki o filmlerde ki gibi bir salgın olsa yapacağınız şeyler ne olurdu ? ? ? :D

Güncellemeler:
Ne kadar da avcı ruhluymuşuz arkadaş :D

Bir de böyle şeyleri bir tek ben hayal etmiyormuşum demek ki :D
Sorumu ana sayfada gördüm çok mutluyum a dostlar :D

0|0
22|42

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Geçen film izlerken düşündüm de kapının ardına dolabı kaktırır çelik kapıya da elektrik verirdim , sonra balkondan izlerdim içtiğim biraların şişelerini atardım :D ne eğlenceli olur be

1|1
    2|0
  • 0|1
    0|0
  • Onu bilmiyorumda Türkiyede Walking Dead ile alakalı bir çekim yapılmış zombili felan, her ülkede yapılan bir şeymiş işte. Adamlar yer altı ızgaralardan felan zombi çıkartıyolarmış bizim Türk Polisi zombileri içeri tıkmış 😂

0|1
    0|0
  • Ne yapılabilir ki?Hemen evin camlarına evdeki örtüleri çekerdim içeride ışık yakmazdım mum kullanırdım ama küçüklerinden.Evde yeterinde erzak depo ederdim.Ev zaten 3.katta olduğu için zombi tırmanamaz.Kapıları kilitlerdim çelik kapı kıracak değiller ya.Malzemeler bitince silahları kuşanırdım.Genellikle yanıma bir tabanca(mecbur kalmadıkça kullanılmayacak),bir mızrak,bir mızrak ve sopa alırdım hem sessiz hem garanti aletler.Ailemi hiç çıkarmazdım dışarı bir şey alınacaksa yanımda bir kişi ile birlikte gider yolda bir kaç tanesinin başına sıkardım.Araba lazımsa da hemen arabanın camlarını simsiyah boyar beni görmemelerini sağlardım ben kapıdan dışarı çıkarken ters yöne bir ses bombası atar hemen arabaya koşardım büyük ihtimal baya yaşardım ve yaşatırdım!

0|0
    0|0
  • Zombi taklidi yapardim beni yemesinler diye 😂😂😂dicemde o şekilsizleri görsem ölürümki korkudan birsey yapmaya gerek kalmaz=)

0|1
    0|0
  • Dedemin tüfeğini alır pusuya yatarım.

0|1
    0|0
  • hiç öldürmeye çalışmaz hemen tüymeye çalışırdım :) çünkü ölmüyolar zaten o şehri bölgeyi komple yok etmek gerek yok ederken yok olmayı istemem :)

1|0
    0|0
  • link sonrası left for dead :D

1|0
    0|0
  • sağlam bir yerlere sığınırdım ve erzak depolardım. yanımda her türlü silah, kılıç, sopa, balta, vs. olurdu.sessiz sakin otururdum kapıya dayanan olursa gebertirdim. erzak bittikçe de ara ara silahlarla dışarı çıkıp zombileri avlaya avlaya ihtiyaçlarımı almaya çalışırdım sonra da güvenli bölgeme dönerdim hızlı bir şekilde geri dönerdim. ben efsaneyimdeki adamın evi gibi ev yapardım. eve giriş için gizli geçitler koyardım ek olarak ki zombiler benim girdiğim evi görüp ayılmasınlar diye.

0|0
    0|0
  • Zombileri zombilere kırdırırdım. Hiiiç yoramam kendimi onları parçalamak için :D

0|0
    0|0
  • ben o kadar heyecana gerilime dayanamam ısırsın beni kurtulayım

0|1
    0|0
  • bütün resident evil taktiklerini uygulardım..:D

0|0
    0|0
  • Kesin Alice olurdum :D

1|0
    1|0
  • Ben de zombi olurum. İnsandan kötü olamazlar.

1|0
    0|0
  • bende zombı olurdum...

0|0
    0|0
  • hepiniz ilkokullusunuz mk derim.

1|0
    0|0
  • lan bu ölüler niye zombi oluyo bu ölenlere dua okumuyolarmı diye iki saat düşünürüm

0|0
    0|0
  • zombi ve vampir konulu kabuslarımdan bıktım zaten.nolur olmasın böyle bişey.

0|0
    0|0
  • Ne cevap vericeğimi bilemedim.

0|0
    0|0
  • tabanları yağlayıp kaçardım :D

0|0
    0|0
  • Zombi bulurdum isirttirirdim kendimi zombi olurdum napcam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• yeri geldiğinde zombiyle zombi olacaksın arkadaş :)

0|0
    0|0
  • Sonunu düşünen kahraman zombi avcısı olamaz cendere cendere cendere cendere

3|0
    0|0
  • world war z nin mantığını film çekilmeden önce söylemiştim bu gibi durumlarda denizin ortasında yaşayacaksın arada karaya çıkıp yiyecek alacaksın :)

0|0
    0|0
  • O filmlerin hep yabancı versiyonları var gerçi bizde çektik bir tane zombi filmi ama aynı yabancı kafasıyla.

Hiç o kadar aksiyona, alengirli işlere lüzum yok.

Biz ne salgınlardan kurtulduk bir demlik ıhlamurla.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • walking dead'de son sezonda çıkan kılıçlı zenci abla gibi biraz kılıç antrenmanı yapmakta fena olmaz ya da :)

1|0
    0|0
  • Bunu hep Hayal etmişimdir :D Neler yapmazdımki Önce kendime çok sağlam bir ev yaparıdm Böyle çelik kapılardan falan olcak Sonra mihimmat lazım silah bulurum bıçak bulurum Eve gıda şeysine boğarım bir müddet orda kalırım Çok iyi bir araba elde ederim dünyayı gezerim mk. d

0|1
    0|0
  • Dur ya zaten doğuda var bir istila birde onunlami uğrasicaz ;)

0|1
    0|0
  • türkiyede tutmaz herkes silahlı ve gözü kara ülkede

0|1
    0|0
  • Bir minigun alıp tozu dumana katardım sınırsız mermisi olcak :) hell yeah !

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Hayalim sonunda gerçek oldu derim hayatta kalma savaşı başlasın :D

0|1
    0|0
  • Eğlenceli olur :)

hepsinin makineli tüfek ile öldürürüm

beyinleri dağılır :D

0|0
    0|0
  • Genel olarak Güçlü ve zekası olmayan bir topluluk

Rehabilite edilip Ticari amaçlı kullanılabilir Gelsin paracıklar:D

0|1
    0|0
  • Yanlızca benim bildiğim bir sığınağa ailem-ve bazı akrabalarımla birlikte kaçardım. 10 yıl yetecek erzak stoku bitinceye kadar. Şuan öyle bir tedbirim yok fakat düşüncem var. deprem-nükleer savaş-ve salgın hastalığa karşı böyle bir projem var.

0|0
    0|0

• Valla direk marketten erzak depolamak, silah,testere gibi aletleri hazırda bulundurmak lazım. Olurda dayanırsak ve hayat monotonlaşmaya başlarsa, bir ekip kurup avlanmaya çıkarız.

Left 4 Dead :)))

1|0
    0|0
  • Antebe gider ailemi korurum :)

0|1
    0|0
  • önce yardıma muhtaç güzel bir kız bulurdum sonra onu yanıma alır ve korurdum :D

daha sonra savaşırdık :D o bana aşık olurdu köşe bucak sevişirdik :D

0|0
    0|0
  • kayıkla denize açılmak mantıklı olurda sanki. holywood hiç yüzen bi zombii yapmadı sanki dimi

1|0
    0|0
    • Bi filmde suyun altında yürüyorlardı :D

• Hahaa bilemiyorum dostum :D

• karayip korsanlarında ölü korsanlar denizin dibinde yürüyorlardı sanırım. aslında denize açılmak mantıklı. yürüseler bile dipte kalırlar ki... ben deniz dibinden kilometrelerce yukarıda olurdum :)

• Balkonda, rakı-kavun eşliğinde oturur seyrederim, ''oo bak lan adamı ısırdı vay be'' diye diye..

1|1
    0|0
  • Yat da yaşamaya başlarım

0|1
    0|0
  • yat limanına gider bir tane 9 metre tek direkli jenovası flok yelkeni olan bir tekne ve ala bildiğim kadar olta malzemesi ve annemi babamı abimi alıp size kolay gelsin der ve giderdim:)

0|1
    0|0
  • %90 geberirdim, gebermezsemde bir süre kıçımı kurtarmaya bakardım. The Walking Dead dizisindeki gibi korunan bir yer kurulursada gider orada yaşardım.

0|0
    0|0
  • topuklarım ben ne avcısı bro bahane olur giderim karagöle yerleşirim kimse de karışmaz o zaman bir de kulübe kondururum oh mis

1|0
    0|0
  • duruma ayak uydururum

0|0
    0|0
  • Hemen çatı katını sığınak haline getirirdim , biz filmlerden böle gördük ağabey napak :D

1|0
    0|0
  • sonuna kadar savaşırdım ucube öldüresim hep var :)

0|0
    0|0
  • Aslında zombi virüsü üretilmeye çalışılıyor.

0|1
    0|0
  • seni ısırarak bu düşüncenden kurtarmak isterdim.

0|1
    0|0
  • link Nasılsa ısırılacağız mk..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...