Kız arkadaşımın kardeşine hediye :)

1 hafta sonra kız arkadasımın kardesının doğum gunu var acaba nasıl bır hedıye almalıyım ( Kardeşi kız ) Yardımlarınızı beklıyorum

Güncellemeler:
1 hafta sonra kız arkadasımın kardesının doğum gunu var acaba nasıl bır hedıye almalıyım ( Kardeşi kız ) Yardımlarınızı beklıyorum..kardesı 19 yasınada

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• çanta link , şık bi şal link hırka link spor ceket link vs vs vs vs

0|0
    0|0
    • ha bu arada ne zamandır sevgilisiniz.. yeniyseniz pek gerek yok yeni değilseniz kız kardeşi seni tanıyorsa iyi tanımıyorsa tanışmak için güzel frsat ve ilk anda sevilmek için güzel zamanlama :)

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaşını da öğrenseydik iyi olurdu :D Şimdi pastel boya takımı al diyeceğim sende kızacaksın belki bu yaşı geçti :D

0|0
    0|0
    • 19 yasına gırecek

• Bence kız arkadaşına danışmalısın bunu zaten fikrini duyunca sevinir, ihtiyacı olan birşeyi alırsan daha anlamlı olur.

• yapma böyle şeyler yalaka konumuna düşme

0|0
    0|0
    • aynı cevabı kardesımde demıstı :) gerçekten yalakalık ıcın mı hyapıyoruz acaba farkında olmadan anlamadım kı

• birader sen ne dersen de bu olayın tdk'nın türkçe sözlüğündeki anlamı yalakalıkdır ama sen illa yalaka damgası yiyip oturmak istiyosan o ayrı ama yapabileceğin kız arkadaşınla birlikte gidip bir hediye almaktır sen gidip tek başına alma yoksa daha farklı anlaşılabilir tabii bu durum mezhep genişliğiyle de alakası var kimisi normal karşılar kimisi anormal kız arkadaşının ailesini iyi analiz et

• Arkadaşına sor neye ihtiyacı varsa ne kadar paran varsa onu git al ver.

0|0
    0|0
  • bu gibi durumlarda bir kilo incir gibisi yoktur

0|0
    0|0
    • dalga geçmenın alemı yokkı bız cıddı bır soru soruyoruz yardım ıcın

• dalga değil benim en sevdiğim hediyedir bro. bu kadar hassas olmayın. bir kilo çikolata desem yine mi dalga diyecektin

Yükleniyor...