Kol ve Omuz geliştirme ile ilgili?

Spor salonuna gitmiyorum biraz kilo fazlam var akşam yemekten 1 saat sonra falan evde kendi kendime hangi hareketleri yapabilirim en azından kas kaybetmemek için çalışmak istiyorum. cunku diyet yapıyorum mesela 4 kg dambil im var kaç defa yapmalıyım mekik yan mekik falan etkili olurmu birde evde kardio yapılabilir mi aletsiz videolar falan var youtube de

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• KAs öyle kolay kolay kaybedilmez merak etme daha öncede spor yaptıysan kas hafızası olayı nedeniyle 1 ay içinde eski haline dönersin senin o kaybettiğini sandığın kaslar aslında çalışmadıkları için küçülüp sertleşiyorlar ama kasları kaybetmiyorsun merak etme ama ciddi bir diyet yapıyorsan kilo vermeye yönelik kas çalışmakta fayda var ne olur ne olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• #cansudem in de dediği gibi tekrarlar yap 2 dambıl olsun hafiften başla ilk zamanlar ağrı yapar zamanla ağrılar geçer geçtikçe ağırlığı yükseltmen lazım kas inşaa edeceksin ve omuz için kuş kanadı şeklinde eller aşağı bakacak şekilde indir kaldır omuzlar için önemli dahası için yardım edebilirim ihtiyacın olduğunda hareketler konusunda sorabilirsin

0|0
    0|0
  • tabi evdede spor yapabilirsin mesela sabah kalktıgında müsait olabiliyorsan biraz koşu yapsan mükemmel olur ya da akşam üstü

0|0
    0|0
    • Sabah yapamıyorum. Akşam 1 o 11 gibi yatmadan önce yapsam etkisi olurmu

• tabiki olur yeterki o gün yedigin besinlerden aldıgın fazla kaloriyi kiloya dönüştürmemek içindir

• yarım litrelik su şişesini (haliyle dolu olcak tabiki) günde 50 defa durmadan indir kaldır bir hafta sonra bunu bir litreye çıkar sonra dambıla geç

0|0
    0|0
  • Birsuru yontem var. nasil anlatiyimki simdi burada gorsel lazim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 15x3 hareket halinde setler yap değişik hareketler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...