Motosikletlere bakış açınız nedir?

Yıldırım aşkı ile motosikletlere bağlanalı 3 ay oluyor. 3. motorumu satın alacağım yakın zamanda, sanırım biraz hızlı gidiyorum :)

Motorun üzerine binip o rüzgarı, o gücü ve motordan gelen senfoniyi dinleyen hiç kimse motosikletten vazgeçemez.

Sormak istediğim sevgilinizin motorunun olması, arkasına binip şehir şehir gezmek. Akşam çıkıp sadece stress atmak için gezmek, bir mekanın önüne çekip beraber inmek ister misiniz ? Yoksa motoruna asla binmez misiniz :)

Ancak yanlış anlaşılma olmasın motosiklet asla bir statü göstergesi yada kız tavlama aracı değildir. Tesadüf erkek arkadaşınız motosiklet tutkunu çıkarsa tepkiniz ne olurdu bunu merak ediyorum?

Size motosiklet ile 1 haftalık beraber bir geziye çıkmak istediği söylerse tepkiniz ne olurdu :)

Bir de yeni motosikletim beyaz olacak. Beyaz kask+eldiven + beyaz-gri ceket için ne dersiniz ? değişik bir kombinasyona açığım alışverişimi daha yapmadım.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Motosiklet gibisi varmı hoca.4 yıldır kullanıyorum.ilk motosiklet sürdüğüm günden beri bırakamıyorum.deseler ki binme motosiklete öleceksin ,yine binerim.Yaza doğru cbr 600 rr a niyetliyim.

0|0
    0|0
    • Ben ölü sezonda almayı terich ediyorum yaza fiyatlar fırlıyor. Şimdi aldığım motoru yazın çok rahat satabilirim gibi geliyor.

• Okuduğum şehirde istediği gibi bir makine bulamadım. Yakın bir ilde buldum ancak kış şartları nedeni ile uygun bir zaman kolluyorum. Anlaştık adamla sadece gidip getireceğim bu ay içinde.

• Anladım.Hayırlı olsun.

Kızlar Ne Diyor 5

• Motosiklete binmem , bana pek bi tehlikeli geliyor , iki teker üstünde gitmeye de pek güvenemiyorum açıkcası ..

0|0
    0|0
  • Olsa süper olurdu :D

0|0
    0|0
  • motor beniim için bi tutku . rüzgarı hissetmek tüm stresi motorla atmak çok mükemmel . sevgilimin hondann 500 lük motoru vardı . kaza yaptık ama motordan ikimizde vazgeçmedik . kask eldiven ceket kullanmıyoruz.

0|0
    0|1
  • daha güzel olurdu hatta :) bencede deneyen vazgeçemez o rüzgar o özgürlük hissi süper :)

0|0
    0|0
    • Denedin mi daha önce :)

• İstanbul. Ancak üni nedeni ile Elazığ. Dediğim gibi denk gelmek zor :) Sen şimdiden öğren, motorcular iyi dilek cümlesi olarak "tekerin düz bassın" derler. Tekerin düz bassın :)

• haha tamam senin tekerlerinde düz bassın ::D

• valla motorbisikletlere acayip merakım var ama nasip olmadı

0|0
    0|0
    • Aynı durumdaydım. Tanıdık bir ustanın yanında muhabbet ediyorduk. Denemek istediğimi söyledim. Bir kere binersen bir ömür inemezsin dedi, ciddiye almadım. Şimdi 3. motorumu alıyorum ancak 4. yü bile seçme aşamasındayım :)

• erkekler için daha farklı tabi

• Ben bayanlara küçük scooterları çok yakıştırmışımdır hep. Pembe kaskını takıcak basıp gidicek :) çok çekici açıkcası :D

link

Erkekler Ne Diyor 9

• motosikletinin ne olduğunu bilmiyorum ama zamanında chopper ım vardı kız arkadaşım zevkle biniyordu sana kazasız sürüşler denerim çok büyük zevktir

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak ben sadece sesini dinlemekten yanayım :)

0|0
    0|0
  • cok hevesim vardı kaç kere niyetlendim son dk da vazgectim hep ben motora binersem cok yaşamam bir asvalttan bıcakla kazırlar cesedimi

0|0
    0|0
  • aslında çok severim evvelden çok heveslenmiştim almadılar. ama artık ben de istemiyorum. aracı da neredeyse motor gibi kullandığım için altımda bir vfr1200 olsa ne olur bilemiyorum

0|0
    0|0
    • :) çin malı 1 scootera bir kere binseniz sonrasında asla o düşündüğünüz hareketleri bir motosikletle yapmak için yıllar geçmesi gerektiğini çok iyi anlardınız.

• doğru söyledin. almadıysan ileri eğitimini de almanı tavsiye ederim. celal pir in bile burada eğitim aldığını duymuştum

link

• Bu sene 1 tane eğitime katıldım, istanbul'a dönünce güvenli sürüş 2 ile başlamayı düşünüyorum mutlaka. Teker sayısı azaldıkça öğrenecek şeyler artıyor.

• Motorsiklete bakış açım, motor siklet ile gözümün arasındaki mesafeye, yüksekliğine,yönüne ,derecesine göre değişiyor

0|0
    0|0
  • türkiye de triumph satan yok ama kafaya koydum bir tane street triple r alıyorum

0|0
    0|0
  • Suzuki İntruder'ım vardı..

Eski choppercılardanım..

0|0
    0|0
    • Scooter üzerine bir chopper ve son olarak racinge geçiyorum. Ancak kesin kararlıyım bir sonraki naked yada enduro olacak. 3 parça çanta bol bagaj tam ekipman gezmek istiyorum. Şimdiden uzun gezilerde malzemeyi nereye koyacağım onun hesabına başladım.

• Chopper kesinlikle bana göre değil bunu tecrübe ettim. Racing ise bir heves. Ancak dediğim gibi enduro-naked tarzına geçeceğim. Deri falan bana gelmiyor :)

• 30'una doğru ne demek istediğimi anlayacaksın. Eğer keyiften anlıyorsan.. .)

• Bende tıpkı herkesin baktığı gibi bakıyorum aramızda diğerleriyle hiçbir fark yok :(

0|0
    0|0
  • sedece american cohoper başka model asla

0|0
    0|0
Yükleniyor...